Szukaj

Sensacja roku: „Meghan Markle trafiła do aresztu”! Tabloid odsłania szczegóły. Dowodem mają być zdjęcia

Meghan Markle trafiła do aresztu

Meghan Markle trafiła do aresztu

Meghan Markle trafiła do aresztu w Kalifornii. Tabloid podaje szczegóły i jako dowód przedstawia zdjęcia żony Harry'ego. Co się wydarzyło?

Meghan Markle od początku swojej znajomości z Harrym musiała brać pod uwagę to, jak niełatwe będzie jej życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej, zwłaszcza znając smutną historię mamy męża. Startowała z o wiele gorszej pozycji niż księżna Diana – rozwiedziona Afroamerykanka, aktorka, do tego starsza od księcia. Wydawało się, że wyjdzie z całej tej historii obronną ręką, ale niestety nie udało się i razem z mężem zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, przeprowadzili się do Los Angeles.

Poszło, między innymi, o nadmierną uwagę mediów. Sussexowie byli zmęczeni nieprawdziwymi artykułami na swój temat i ciągłą nagonką paparazzi. Wydawałoby się, że w Ameryce będzie lepiej, ale niestety, nadal są ulubionym obiektem bulwarówek, zwłaszcza Meghan. Co znowu przeskrobała według tabloidów?

Meghan Markle w areszcie

Na swojej najnowszej okładce New Idea twierdzi, że Markle została aresztowana za udział w protestach, pozostawiając księcia Harry’ego i rodzinę królewską w głębokim szoku i przerażeniu.

Tabloid mówi, że Markle dołączyła do protestujących Black Lives Matter i zaryzykowała aresztowanie. Dowodem mają być zdjęcia.

Meghan Markle aresztowana

Meghan Markle aresztowana

To, że książę Harry i jego żona wspierają protesty uliczne w USA, nie jest tajemnicą. Niejednokrotnie wypowiadali się publicznie, piętnując jakiekolwiek zachowania dyskryminujące drugiego człowieka. Nie dziwi więc, że Megah postanowiła dołączyć do wychodzących na ulice miast Amerykanów.

​​Królowa Elżbieta II, książę Karol i William nie są z tego powodu szczęśliwi, ale niewiele mogą zrobić – mówi informator.

Niestety nie jest jasne, za co i kiedy żona Harry’ego miała zostać aresztowana. Tego tabloid nie wyjaśnia w swoim artykule. Jeśli chodzi o zdjęcia, które miałyby być dowodem, to niestety są nieprzekonujące. To raczej kilka przypadkowych kadrów przedstawiających Meghan i Harry’ego.


Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×