Meghan Markle w trzeciej ciąży?! Tabloid ogłosił świąteczną rewelację. Dowodem zdjęcie z brzuszkiem

Meghan jest w ciąży?

Meghan jest w ciąży?

Meghan Markle jest w ciąży? Tabloid przynosi świąteczne rewelacje, a na dowód pokazuje zdjęcie. Zobaczcie.

Sussexowie jakiś czas temu publicznie powiedzieli o swoim planie, że pragną posiadać jedynie dwoje dzieci. Krótko po tym, jak książę Harry i księżna Meghan powitali swoje pierwsze dziecko, Archiego, w maju 2019 r., dumny tata publicznie obiecał, że nie będą mieli dużej rodziny, aby ratować środowisko.

Dwoje, maksymalnie! – mówił podczas wywiadu dla brytyjskiego Vogue’a.

Harry tak natarczywie o tym mówił, że niektórzy w pałacu uznali to za przytyk do jego brata i szwagierki, która wówczas powitała swoje trzecie dziecko księcia Louisa i podobno rozmawiała o czwartym. Ale teraz informatorzy bliscy Sussexom sugerują, że para zmieniła zdanie i rozważa trzecie dziecko. Mało tego, podobno Meghan jest już w ciąży. Donosi o tym tabloid i na dowód pokazuje zdjęcie.

Meghan jest w ciąży?

Informator nie ma wątpliwości, a tabloid pokazuje zdjęcie Meghan z zaokrąglonym brzuszkiem. Nowe dziecko dołączy do starszego brata Archiego (2 lata) i siostry Lilibet, która ma prawie 7 miesięcy, już niedługo.

Harry i Meghan przeprowadzili wiele badań na ten temat. Czują, że mogą bardziej pozytywnie wnieść swój wkład w świat, wychowując inteligentne, poinformowane dzieci, które będą takie same w wieku dorosłym. Czują pozytywy, które przewyższają ryzyko dla klimatu.

Plan był taki, że zabieg in vitro miał być przeprowadzony, gdy Lili skończy rok w czerwcu przyszłego roku i w zależności od tego, czy Meghan będzie się czuła do tego czasu komfortowo. Ale co z ich zobowiązaniem się do ograniczenia członków rodziny tylko do dwojga potomstwa?

Oczywiście będzie to trochę niezręczne, ale w ciągu ostatnich kilku lat nauczyli się, że mogą mówić, co chcą, i ujdzie im to na sucho, ponieważ cykl wiadomości szybko się zmienia. Wszystko, co muszą zrobić, to przekazać wiadomość o trzeciej ciąży, a tydzień później opublikować kolejną kontrowersyjną wiadomość i przyjrzeć się, jak wszyscy ruszają dalej.

Do tego odnaleźli się świetnie w roli rodziców, lepiej, niż mogliby sobie wymarzyć.

Meghan absolutnie uwielbia oglądać Harry’ego z Archiem i Lili. Jest urodzonym ojcem i mimo wszystko, kiedy jest ze swoimi dziećmi, jest najszczęśliwszy w swoim życiu. Meghan nie może znieść tego, że to ostatni raz, kiedy zobaczy go z noworodkiem. Plus, odkąd Lili dołączyła do rodziny, Archie prosił o braciszka – i ani Meghan, ani Harry nie mogą mu odmówić!

Plan sobie, a tu tabloid ogłasza, że Meghan już jest w ciąży! Taka świąteczna niespodzianka. Na dowód pokazuje zdjęcie żony Harry’ego z zaokrąglonym brzuszkiem. Czy można już gratulować?


Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Tabloid pokazał zdjęcie

Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Tabloid pokazał zdjęcie

Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Tabloid pokazał zdjęcie

Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Tabloid pokazał zdjęcie

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×