Szukaj

Królowa Elżbieta II i rodzina królewska odpowiadają na wiadomość o ciąży Meghan. Oficjalne oświadczenie Pałacu

Harry, Meghan, rodzina królewska

Harry, Meghan, rodzina królewska

Meghan Markle jest w ciąży. Wieści o kolejnym dziecku Sussexów zelektryzowany media w niedzielę 14 lutego. Jak na informację zareagowała królowa Elżbieta II i reszta rodziny królewskiej?

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Radosne wieści przekazali w niedzielę 14 lutego. Informacjami ze światem podzielił się amerykański magazyn People.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział rzecznik pary w rozmowie z amerykańską gazetą.

Sussexowie ogłosili ciążę wspaniałym czarno-białym zdjęciem, które zostało zrobione przez ich przyjaciela i wieloletniego fotografa, Misana Harrimana. Mimo że nie ma na nim Archiego, to i tak zauważalny jest ukłon w stronę dwulatka, o czym piszą dziś największe tytuły na świecie. Uśmiechnięty Harry czule patrzy na Meghan, która tuli spory już brzuszek, leżąc na kolanach męża. Póki co nie ujawnili płci drugiego dziecka.

Radosna wiadomość jest tym bardziej szczególna, że nadeszła po tym, jak 39-letnia księżna ujawniła, że w lipcu zeszłego roku poroniła.

Utrata dziecka oznacza niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi – napisała 25 listopada w niezwykle szczerym i rozdzierającym serce eseju w New York Times.

Jak na elektryzującą informację odpowiedział Pałac Buckingham?

Królowa Elżbieta II reaguje na wieści o ciąży Meghan Markle

Harry i Meghan w ubiegłym roku zdecydowali się opuścić szeregi rodziny królewskiej. Postanowili, że zaczną życie na własny rachunek w Ameryce Północnej. Skupili się na synu i rozwoju fundacji Archwell. Ich decyzja była szeroko komentowana na całym świecie i nie przyczyniła się do wzrostu sympatii dla żony księcia. Mimo donisień bulwarówek o konfliktach na linii Sussexowie – Windsorowie, Pałac Buckhingam zdecydował się skomentować wieści o kolejnej ciąży Meghan.

Markle i Harry ogłosili w niedzielę, że spodziewają się drugiego dziecka. Wkrótce po podzieleniu się wiadomościami otrzymali, w imieniu całej rodziny królewskiej, gratulacje.

Jej Królewska Mość, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina są zachwyceni i życzą im wszystkiego dobrego – powiedział rzecznik pałacu w magazynie People, w specjalnym oświadczeniu.

Już nie możemy się doczekać, kiedy ujawnione zostaną wiadomości od Karola i Williama.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×