Szukaj

Tabloid na koniec miesiąca wypuścił prawdziwą bombę o Kate i Meghan. W tle księżna Diana

Księżna Kate, Meghan Markle, księżna Diana

Księżna Kate, Meghan Markle, księżna Diana

Meghan Markle i księżna Kate stały się obiektem zainteresowania tabloidów bardziej, niż dotychczas. Kolorowa praca na początek sierpnia zaczyna od prawdziwej sensacji. Sami zobaczcie.

O antypatii między Meghan Markle a księżną Kate powstały już setki artykułów. Co spowodowało taką niechęć między nimi, tego nie wiadomo, pewne jest jednak to, że raczej o przyjaźni tych dwóch pań nie przeczytamy. Tym razem jednak tabloidy połączyły je w jednym artykule, a sprawa jest naprawdę sensacyjna. Sierpień zaczynamy od prawdziwej bomby.

Jaką sensację na temat Kate i Meghan przynoszą tabloidy?

Księżna Kate i Meghan Markle nigdy się nie zaprzyjaźniły. Od początku dostrzegalna była niechęć pomiędzy nimi. Mimo prób nie udało im się nawiązać nici porozumienia, a kolorowe gazety rozpisywały się raczej o tym, że panie ze sobą mocno konkurują. Tym razem jednak jest to prawdziwa sensacja.

Otóż na okładce In Touch widzimy obie, szczęśliwe, a tytuł głosi: Kate i Meghan, obie w ciąży! Sami przyznacie, że to prawdziwa bomba. Dalej czytamy, że żona Williama tym razem nie odczuwa żadnych porannych mdłości, natomiast jej szwagierka niestety zmaga się z przypadłością, a artykuł sugeruje, że czyni to ją mniej elegancką niż jej szwagierkę.

Dalej czytamy, że Markle skorzystała z zapłodnienia in vitro, aby zajść w ciążę. Informator mówi magazynowi, że drugie dziecko Meghan powoduje, że ma silne nudności, dodając, że jest też niezwykle zmęczona, mimo że Harry jest bardzo pomocny. Konkluzja jest taka, że książę okazuje się lepszym ojcem, niż ona matką.

Jest też informacja, że Kate Middleton jest w ciąży z czwartym dzieckiem. W dalszej części artykułu magazyn zwraca uwagę na stwierdzenie, że Middleton stroni od alkoholu i ma ochotę na pikantne potrawy. Czy to plotka, czy jest już w ciąży? Napisano też, że kwarantanna wyjątkowo wzmocniła Camebridge’ów jako parę.

To prawdziwa sensacja, że obie synowe księcia Karola są w tym samym czasie w ciąży. Jest też księżna Diana w tle – tabloid pisze, że marzeniem Diany byłoby, żeby dzieci Harry’ego i Williama wychowywały się razem. Niestety dziś już wiadomo, że nierealne jest to, żeby się spełniło. Nie tylko ze względu na wzajemną niechęć synowych, ale też na to, że młodszy syn Królowej Ludzkich Serc, zdecydował się przenieść za ocean.


Meghan Markle i księżna Kate są w ciąży

Meghan Markle i księżna Kate są w ciąży

Śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego

Śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×