Chrzest Lilibet. Meghan i Harry zadbali, żeby Kate i William nie mogli się pojawić. Ale to uknuli!

Meghan i Harry, William i Kate

Meghan i Harry, William i Kate

Chrzest Lilibet miał miejsce na początku miesiąca w domu Meghan i Harry'ego w Kalifornii. Nie pojawili się na nim Karol, Camilla, Kate i William, mimo że otrzymali zaproszenia. Zadbali o to Sussexowie. Co donosi zagraniczna prasa?

Prawie 2-letnia Lilibet została ochrzczona w piątek 3 marca przez wielebnego Johna Taylora w posiadłości Harry’ego i Meghan w Montecito. Nie zabrakło znamienitych gości, ale rodzina księcia nie przyleciała z Anglii, mimo że otrzymali zaproszenia na uroczystość. Okazuje się, że za tym wszystkim stoją Sussexowie. Co wymyślili, żeby nie zobaczyć w Kalifornii Karola III, Camilli, Kate i Williama?

Dlaczego Karol, Camilla, Kate i William nie przyjęli zaproszenia na chrzest Lilibet?

Młodsza siostra Archiego, który został ochrzczony w Anglii ze wszystkimi splendorami, Lilibet nie miała królewskiego chrztu, tylko dużo bardziej kameralny, który odbył się w domu jej rodziców w Kalifornii.

Harry i nieoficjalny rzecznik prasowy Meghan, Omid Scobie, dobitnie oświadczyli, że król Karol, królowa małżonka Camilla, William i Kate zostali zaproszeni na uroczystość, ale nie pojawili się.

Teraz zagraniczna prasa donosi, że w tej historii jest coś więcej, niż Sussexowie chcieliby, abyśmy widzieli, a źródła New Idea twierdzą, że wydarzenie zostało zorganizowane strategicznie, aby upewnić się, że członkowie rodziny królewskiej nie będą w stanie przybyć.

Znawcy twierdzą, że Harry i Meghan chcieli, aby publicznie było wiadomo, że zaprosili Williama i Kate, aby wyglądało na to, że są ważnymi osobami dla ich rodziny.

Ale rzeczywistość jest taka, że ​​oni nie mogli uczestniczyć w chrzcie, o czym Meghan i Harry dobrze wiedzieli. Jeśli myśleliby, że istnieje jakakolwiek szansa, że ​​Kate i William podskoczyliby do Santa Barbara, aby kroić ciasto i grać w tenisa, nie ryzykowaliby, żeby słać zaproszenie – mówi informator, który twierdzi, że rozległa rezydencja pary w Montecito to miejsce, w którym jest zakaz pojawiania się rodziny Harry’ego.

Sussexowie nie chcieli, aby rozeszły się wieści o tym wielkim dniu i stali się bardzo ostrożni w dzieleniu się informacjami, zwłaszcza z królewskimi doradcami, którzy często ujawniają informacje.

Więc zanim Kate i William, a także Karol i Camilla zostali poinformowani, że o chrzcie, ich kalendarze były wypełnione po brzegi, o czym Harry i Meghan musieli wiedzieć, biorąc pod uwagę, że do koronacji zostały tylko dwa miesiące. Łatwiej było to zrobić w ten sposób, niż wprost zakazać rodzinie Harry’ego udziału w chrzcie Lili – mówi źródło.

Trzeba przyznać, że rozegrali to świetnie. Jeśli źródła mają rację, to nie zrobili sobie kłopotu z goszczeniem Windsorów, ale też pozostali czyści w oczach opinii publicznej, bo to przecież rodzina Harry’ego nie przyjęła zaproszenia.

Chrzest Lilibet. Lista gości

Nie pojawili się członkowie rodziny królewskiej, ale za to nie zabrakło innych gości. Ojciec chrzestny Lili, hollywoodzki aktor i producent, Tyler Perry – który przyjął tę rolę pod warunkiem, że chrzciny nie odbędą się w Wielkiej Brytanii – przybył na ceremonię, wraz z innymi znanymi twarzami, w tym gwiazdami talk-show Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey.

Na uroczystości nie zabrakło też mamy Meghan, Dorii Ragland i grupy ich amerykańskich przyjaciół.


Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chrzcili nie swoją córkę haaa Meghan nigdy nie była w ciąży urodziła surogatka

 • Gośćmiski pisze:

  A kto powiedział że oni chcieli przyjechać i co niby Hary x żona miał zaplanować bo coś tam wiedzieli No napweno Wiliam i Kejt już by lecieli po tych głupotach co wyprawiają . Przecież zrzekli się tytułów I.OCHRZCILI..I SPOKO ZAS POKRYJOMU ICH BROCHA

 • Gość pisze:

  Jastrząb, te wasze teorie spiskowe są „lepsze” niż powieści Sapkowskiego, normalnie szacun za „inwencję twórczą”.😂

 • Gość pisze:

  Jak oni nie wstydzą się tak ohydnie wypowiadać na temat swojej rodziny

 • Gość pisze:

  Kto mógł to przylazł

 • Gość pisze:

  No rzeczywiście. Ta rodzina królewska jest tak zapracowana

 • Gość pisze:

  Jeszcze będą płakać baranim głosem.

 • Gość pisze:

  Pojawili się członkowie rodziny królewskiej, obecne były siostry Yorku z rodzinami. Zaproszone były również siostry Diany i przybyły na chrzciny.

  • Gość pisze:

   Masz jakiegoś linka? Ja czytałam, że żadnej z sióstr York nie było

  • Gość pisze:

   Dziwne by było gdyby przynajmniej Eugenii nie było, bo przebywa teraz w USA w okolicach LA, gdzie szukają domu, a są zaprzyjaźnieni z HM.
   HM raczej będą chronić obecność przybyłych royalsow, żeby BRK ich z domów nie powyrzucalo:)))

  • Gość pisze:

   Właśnie prasa pisze, że Eugenii nie było, zdaje się, że była wtedy widziana na jakiś wyścigach.
   Naprawdę sądzisz, że BRK,jeśli tylko zechce, nie jest w stanie ustalić kto z rodziny tam był?

  • Gość pisze:

   16 marca 2023 o 15:28
   Nic nie są w stanie ustalić. HM potrafili odwiedzić Elżbietę, o czym ojciec dowiedzial się dopiero od matki, a media jak już byli w Holandii. Miesiącami potrafią nad czymś pracować, a oni nie mają pojęcia co szykują, czy jak odwiedzają Organizacje, co wychodzi dopiero, jak sama organizacja o tym napisze.

  • Gość pisze:

   A skąd ty wiesz kiedy i od kogo dowiedział się Karol? 🙂
   A poza tym, to przecież on jest teraz królem, więc on decyduje 🙂
   Poza tym, to rzekome zainteresowanie BRK HM to tylko wymysly ich fanów oraz wyraz obsesji HM na punkcie BRK.
   Czlonkowie BRK robią swoje, nie mówią nic na temat HM, właściwie to w ogóle nie zwracają na nich uwagi :))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×