Meghan i Harry przekazali pierwszy świąteczny prezent. Nikt miał nie wiedzieć, a mówi o nim cały świat

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry wręczyli pierwszy prezent na Boże Narodzenie. Kto go otrzymał? Aż trudno w to uwierzyć, bo nie chodzi o żadnego z członków dynastii...

Meghan książę Harry poznali się w 2016 roku. Para szybko przypadła sobie do gustu. W maju 2018 roku odbył się ich ślub na zamku w Windsorze na Wyspach Brytyjskich. Owocem związku pary są: Archie Harrison Lilibet Diana. Meghan i Harry zdystansowali się od rodziny królewskiej na początku 2020 roku. Od tego czasu mieszkają w Montecito w Kalifornii.

Skąd decyzja o wyprowadzce do USA? Najprawdopodobniej jest ona związana ze złym traktowaniem Meghan przez resztę rodziny. Księżna opowiedziała o tym w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Wyznała, że jeden z członków rodziny królewskiej miał zapytać Harry’ego o to, jaki kolor skóry będą miały jego dzieci (Meghan jest Afroamerykanką).

Odbyła się rozmowa z Harrym na temat koloru skóry Archiego. Co to mogło znaczyć? – zdradziła Meghan.

Władcy Zjednoczonego Królestwa szybko wydali komunikat w tej sprawie. Oficjalnie odcięli się wtedy od rasizmu. W komunikacie napisali:

Cała rodzina jest zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Poruszane kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Od tamtego czasu relacje na linii Harry-reszta członków rodziny nieco się poprawiły. Książę rozważa nawet to, by spędzić święta Bożego Narodzenia w Anglii.

Pismo New Idea podało, że Harry przyleciał z dziećmi do Londynu. Dowodem na to mają być zamieszczone przez tabloid zdjęcia. Część osób uznaje je za sfabrykowane. Niemniej jednak, plotki o szykowanej wizycie Harry’ego wydają się prawdopodobne. W końcu może on chcieć się zobaczyć z babcią – królową Elżbietą, której stan zdrowia jest coraz gorszy.

To ulubiona pora roku królowej, biorąc pod uwagę, że ma całą rodzinę pod jednym dachem. Kiedyś dawała jej i księciu Filipowi okazję do refleksji nad dynastią, którą razem stworzyli, ale po jego odejściu na początku tego roku wszyscy wiedzą, że dla niej będzie zupełnie inaczej. Harry ma nadzieję, że jeśli wróci, może to jej pomóc. Królowa zawsze powtarzała, że ​​ze wszystkich swoich dzieci i wnuków to Harry odziedziczył bezczelne poczucie humoru Filipa – podaje przywołane już pismo „New Idea”.

Również Meghan miała się rzekomo zgodzić na udział w eskapadzie. Według doniesień zagranicznych tabloidów, zrobiła to ze względu na dobro dzieci.

Pierwszy prezent świąteczny od Meghan i Harry’ego. Kto go dostał?

Co ciekawe, Hello Magazine podał, że Meghan i Harry wręczyli już pierwszy prezent bożonarodzeniowy, który nie powędrował jednak do królewskiej rodziny, ale do… organizatorów corocznej parady samochodowej w Montecito. Organizatorzy dostali od nich nieznaną dokładnie darowiznę. W paradzie jedzie m.in. osoba przebrana za św. Mikołaja, która rozdaje słodycze okolicznym dzieciom. Trzeba przyznać, że to piękny gest ze strony pary.


Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×