Szukaj

Meghan i Harry spakowali walizki i uciekli do Turcji. Nikt nie dowiedziałby się o ich wakacjach, gdyby nie to…

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle są prawdziwymi mistrzami ucieczek. W ich rzekomej biografii Finding Freedom ujawniono, że słynna para zupełnie niezauważona wyjechała do Turcji na wakacje.

Finding Freedom, książka napisana przez Omida Scobie i Carolyn Durand, donosi, że Meghan i Harry uciekli zupełnie niezauważeni do willi z widokiem na zatokę Yalikavak na tureckim wybrzeżu Morza Egejskiego w 2017 roku. Łatwo zrozumieć, dlaczego wybrali to piękne nadmorskie miasto.

Odkąd publikacja pojawiła się na półkach księgarń, coraz więcej szczegółów na temat życia młodych Sussexów zostaje ujawniona. Dlaczego uciekli na wakacje do Turcji?

Meghan i Harry uciekli na wakacje do Turcji

Harry i Meghan spędzili pięć nocy w prywatnej willi z widokiem na zatokę Yalikavak i okoliczne góry w Bodrum. W spokoju mogli omówić wszystkie szczegóły zbliżającego się ślubu.

Kurort jest niezwykle popularny wśród tureckich klas wyższych, przyciągając bogatych i sławnych do swoich klubów plażowych i ultra luksusowych hoteli. W marinie znajdują się wszelkiego rodzaju superjachty i żaglówki, a hotel Yalikavak Beach ma najpiękniejszy odcinek piasku w promieniu wielu kilometrów. W takich warunkach książęta naprawdę odetchnęli.

W samym mieście podobno Meghan odwiedziła sklep jubilerski, który prowadził jeden z jej ulubionych projektantów, Kismet by Milka, a książę Harry wrócił do sklepu – najprawdopodobniej był to sklep Fezz of Bodrum – aby kupić nowy pierścionek „Hamsa” dla swojej ówczesnej dziewczyny.

W książce zaznaczono, że przebywali w prywatnej willi z widokiem na ocean, a naprawdę nie brakuje w tym regionie wyjątkowych nieruchomości. Ta część Turcji słynie z dużej liczby domów wakacyjnych, co jest wynikiem boomu budowlanego w ostatniej dekadzie. Wiele z nich ma duże baseny z widokiem na góry i morze.

Oprócz zakupu biżuterii nie wiemy dokładnie, co para robiła podczas swojej podróży, wiadomo jednak, że mieli wiele opcji. Okazali się po raz kolejny mistrzami ucieczki – już przed ślubem chodzili własnymi ścieżkami.


Meghan i Harry na spacerze

Meghan i Harry na spacerze

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Harry i Meghan w maseczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×