Szukaj

Meghan manipuluje Harrym. Czeka go trudna rozmowa z królową. Może się nieźle rozczarować

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry planują wrócić do Wielkiej Brytanii, żeby negocjować warunki Megxitu. Zależy im na pewnych punktach i będą twardo negocjować. Harry dostał już całą listę uwag od Meghan, która niczym zawodowy coach podpowiada mu, jak powinien rozmawiać z babcią.

Rok temu światem wstrząsnęła wręcz wieść o rezygnacji księcia Harry’ego i Meghan Markle z obowiązków królewskich. Na ich oficjalnym profilu społecznościowym pojawiło się stosowne oświadczenie. Sussexowie poinformowali, że chcą rozpocząć życie na własny rachunek, jednak nadal będą wspierać królową Elżbietę II w jej działaniach i szanować tradycję, z której wywodzi się młodszy syn Karola i w tym duchu wychowywać Archiego.

Odchodząc z królewskiego dworu, zawarli ugodę z monarchinią. Teraz tabloidy donoszą, że chcą negocjować jej warunki.

Meghan i Harry chcą negocjować warunki Megxitu

Książę i księżna Sussexu planują podobno powrót do Wielkiej Brytanii, aby bronić swojego królewskiego statusu w rodzinie, którą tak niedawno opuścili. Według kilku królewskich reporterów Harry planuje odwiedzić królową, księcia Karola i księcia Williama, aby ponownie zawrzeć umowę nazwaną przez media Megxit, którą uzgodnili w marcu zeszłego roku.

Informatorzy podają, że Meghan mocno rozważa dołączenie do męża podczas spotkania na szczycie. Znawcy pomysł byłej aktorki oceniają jako ryzykowny. Z pewnością jej obecność zwiększy napięcie podczas rozmów w zaufanym gronie.

Meghan jest postrzegana jak intruz, który zbiera punkty na swoje konto, nie licząc się z innymi – twierdzi inforamtor „Woman’s Day”.

Harry i Meghan chcą trzymać się kilku królewskich patronatów, na które im pozwolono, pomimo ich nagłego wyjścia. Niestety ich pozycja osłabła po publikacji niesławnej biografii Finding Freedom, po wszczynaniu przeciwko tabloidom kłopotliwych procesów sądowych, których rodzina nie potrzebuje do zwiększania rozgłosu i ingerowaniu pary w wybory w USA.

Po tych naruszeniach pierwszej umowy królowa miałaby prawo odebrać im wszystko, co ustalono, a tym bardziej nie pozwolić im zachowania oficjalnego powiązania z patronatami, takimi jak organizacja charytatywna wspierająca projekty obrońców młodzieży w całej Wspólnocie – Queen’s Commonwealth Trust.

Meghan manipuluje Harrym? Tabloid o strategii Sussexów na spotkaniu z królową

Harry i Meghan planują przekonać starszyznę, że członkowie rodziny królewskiej powinni żyć z nimi w zgodzie ze względu na dobry PR w mediach internetowych. Markle miała już przekazać mężowi, w jaki sposób powinien rozmawiać z babcią i o co zawalczyć, niezależnie od więzi, jakie ich łączą.

Niewykluczone, że Harry i Meghan mogą się srogo rozczarować, a ich negocjacje co najwyżej rozbawiają seniorkę. Informatorzy Woman’s Day śmiało twierdzą, że to Sussexowie bardziej potrzebują monarchii, niż ta ich:

Cambridge’owie sprawdzili się wspaniale, a inni członkowie rodziny są skłonni podzielić się z nimi ciężarem obowiązków. W międzyczasie Harry i Meghan podpisują te wszystkie umowy z Netflix, Spotify, opowiadając o tym, jak zamierzają zwrócić uwagę na cele charytatywne i problemy związane z płcią i równością. To wszystko jest bardzo godne podziwu, ale wszyscy wiedzą, że nie będą mieli wystarczająco dużo treści lub siły przebicia, jeśli zerwą wszystkie więzi z członkami rodziny królewskiej, którzy są jedynym powodem, dla którego Harry jest sławny, i głównym powodem, dla którego Meghan wspięła się po drabinie społecznej tak szybko. Jeśli słuchacze lub widzowie będą wiedzieli, że nie mają już nic wspólnego z monarchią, jest mniej prawdopodobne, że się do nich przyłączą.

Królowa podobno jest gotowa wysłuchać Harry’ego, ponieważ kocha wnuka, ale nie da się oszukać:

Jeśli chodzi o Meghan, ona zamierza być bardzo stanowcza i nie zawaha się postawić na swoim miejscu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Miała nadzieję, że taka rozmowa nie będzie musiała się powtórzyć. Już dała jej wiele szans.

Jak skończą się negocjacje i czy rzeczywiście Meghan przyłączy się do rozmów? To okaże się już wkrótce.


Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×