Szukaj

Pałac zabrał głos w sprawie przyszłości Meghan i Harry’ego? Nie takich doniesień spodziewali się Brytyjczycy

Meghan Markle i książę Harry nie wytrzymali napięcia związanego z rezygnacją z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej i podjęli odważną decyzję. Tabloid przekazał sensacyjną rewelację. Podobno potwierdził ją pałac. Oby to nie była prawda.
Meghan Markle i książę Harry, królowa Elżbieta II

Meghan Markle i książę Harry, królowa Elżbieta II

Meghan Markle i książę Harry w styczniu zrezygnowali z pełnienia obowiązków starszych członków rodziny królewskiej i od tej pory nie znikają z okładek kolorowej prasy. Swoją decyzję ogłosili niemal dwa miesiące temu, dopiero wiosną będą mogli cieszyć się pełną niezależnością. Czy jednak tego czasu dotrwają jako małżeństwo?

Czy Meghan Markle i książę Harry się rozwodzą?

Odkąd książę i księżna Sussex ogłosili, że wycofują się z pełnienia funkcji starszych członków rodziny królewskiej, nie mają ani chwili wytchnienia, tabloidy nie odpuszczają i nie ma dnia bez artykułu na ich temat. Tym razem doniesienia są niepokojące.

Okładka najnowszego numeru New Idea głosi: Pałac potwierdza rozwód!. Na okładce znajduje się zdjęcie Markle i księcia Harry’ego.

W artykule jednak tabloid podąża zupełnie inną drogą. Twierdząc, że królowa ostrzegła księcia i księżną, by się nie rozeszli.

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się? Tak twierdzi New Idea

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się? Tak twierdzi New Idea

Magazyn cytuje osobę z pałacu, która mówi:

Królowa bardzo denerwuje się związkiem Harry’ego i Meghan – nowa sytuacja, w której się znaleźli, wywiera na nich dużą presję, muszą pracować, by pozostać razem. Elżbieta powiedziała im, że muszą pracować nad swoim małżeństwem w Kanadzie i postawić się na pierwszym miejscu, ponieważ monarchia nie jest w stanie znieść więcej dramatów.

Królowa zaprosiła nawet Meghan i Harry’ego, żeby już wkrótce znowu wystąpili publicznie na Wyspach.

Królowa zaprosiła także Harry’ego i Meghan do Anglii, aby mogli wystąpić publicznie na imprezie. Po niedawnym skandalu rozwodowym chce publicznego pokazu solidarności, a wizyta w Wielkiej Brytanii właśnie to zrobi. – mówi informator bliski pałacowi.

To nie pierwsze doniesienia o kryzysie w związku Sussexów. Czekamy na dalsze wieści, oby i tym razem informacje tabloidu okazały się wyssane z palca.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry mają poważne problemy finansowe. Ich dług jest rekordowo wysoki


Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×