Szukaj

Co Archie dostał na święta od Meghan i Harry’ego? Para ma gest

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan i Harry zrobili piękny prezent potrzebującym w imieniu Archiego. Na stronie organizacji pojawiło się oficjalne podziękowanie. Zobaczcie.

Meghan Markle i książę Harry podarowali swojemu synowi Archiemu idealny prezent na święta. To coś, co jest zarówno przemyślane, jak i modne. Przy tym po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serce.

Jaki prezent zrobili Archiemu na święta Meghan i Harry?

Meghan i Harry przygotowali wyjątkowy prezent dla syna. Choć Archie raczej nie jest świadomy całej sytuacji, to w jego imieniu para kupiła na Boże Narodzenie 100 czapek od nowozelandzkiej organizacji Make Give Live, aby oddać je lokalnej społeczności. Sussexowie od najmłodszych lat uczą juniora pomagania potrzebującym.

W niedzielę 27 grudnia firma na Instagramie podziękowała parze za ich niesamowitą hojność.

Meghan i Harry dali nam hojny prezent, który będzie trwał nawet po tych świętach – czytamy na profilu obok serii zdjęć zza kulis – Uwielbiamy to, że podzielają nasze wartości i napisali do nas tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, aby zamówić 100 czapek do przekazania przyjaciołom Archiego – Kiwi (potrzebującym dzieciom w Nowej Zelandii).

W niedzielnym poście organizacja udostępniła zdjęcie Archiego noszącego projekt Cocobear za 49 dolarów, z pomponikami, które wyglądają jak małe, puszyste uszy misia koali. Chyba każdy pamięta zdjęcie Harry’ego z synem w tym właśnie nakryciu głowy. W innych ujęciach Make Give Live udostępniło wzruszające fotki zza kulis, pokazujące tworzenie czapek.

Powiedzieli, że chcą pomóc naszym członkom nadal czerpać radość z tworzenia, łączenia i wspierania się nawzajem, co nigdy nie było tak ważne jak teraz – kontynuowno w poście – Dziękuję więc wszystkim, którzy są częścią naszej społeczności, wnosząc wkład w nasz wpływ poprzez wspieranie, kupowanie i tworzenie!

Zgodnie z informacją w poście, premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern pomogła w skontaktowaniu się Make Give Live z Sussexami, aby podziękować im za zakup.

Dziękuję @jacindaardern za poinformowanie ich, że próbowaliśmy się z nimi skontaktować, aby życzyć im Wesołych Świąt i podziękować im za rzucenie światła na pracę, którą wykonujemy z tym zdjęciem, który podbił serca na całym świecie.

Pod postem pojawiło się wiele serdecznych komentarzy. Meghan i Harry okazali po raz kolejny wielkie serce, a i trzeba im przyznać, że Archie dostał najbardziej oryginalny prezent na święta.


Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×