Szukaj

Meghan i Harry w nowej ciążowej sesji. Tym razem z Archiem. Przepiękne zwieńczenie wywiadu życia

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Książę Harry i Meghan Markle pokazali zupełnie nowe zdjęcie Archiego. Pojawiło się na kilka godzin przed tym, jak ich rozmowa z Oprah Winfrey ma zostać wyemitowana w Wielkiej Brytanii. Zobaczcie.

Nie milkną echa wywiadu, jakiego Meghan i Harry udzielili Oprah Winfrey. Rozmowa została wyemitowana 7 marca w niedzielę w telewizji CBS. Małżonkowie ujawnili niektóre sekrety z życia prywatnego. Skomentowali m.in. płeć drugiego dziecka, które pojawi się za kilka miesięcy. Wyznali, że będzie to dziewczynka:

Meghan, powiedz nam, będzie synek czy córeczka? – zapytała Oprah.

Możesz powiedzieć? – zwróciła się Meghan do męża.

To dziewczynka – powiedział Harry.

Książę powiedział, że czuł się niesamowicie, gdy dowiedział się, że powitają na świecie córkę:

Mieć chłopca, a potem dziewczynkę… Czy można o coś więcej prosić? Teraz mamy naszą rodzinę, naszą czwórkę i dwa nasze psy.

Małżonkowie nie chcieli zdradzić imienia dziecka, pozostawiając internautom otwarte pole do spekulacji. Póki co w rankingach przoduje Diana. Jednak na to, czy rzeczywiście tak będzie, przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać. Meghan zdradziła, że termin porodu przypada latem.

Wywiad wzbudził wielką burzę. Już wkrótce zostanie on wyemitowany na Wyspach Brytyjskich. Tymczasem w sieci pojawiło się zupełnie nowe zdjęcie Sussexów i ich synka Archiego.

Nowe zdjęcie Archiego w sieci

Sussexowie pozują na zupełnie nowym zdjęciu z Archiem. Pojawiło się w sieci tuż przed emisją wywiadu z Oprah Winfrey, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem w Wielkiej Brytanii.

Czarno-białe zdjęcie, które udostępnił fotograf Misan Harriman, przedstawia Meghan, ubraną w sukienkę z odkrytymi ramionami, trzymającą na rękach swojego syna Archiego. Książę Harry stoi za nią, obejmując swoją ciężarną żonę i ich dziecko. Maluch ukrywa się przytulony do mamy.

Fotograf, który pokazał ten piękny kadr, również zrobił zdjęcie, którym małżonkowie zaanonsowali drugą ciążę.

Zdjęcie pojawiło się tuż przed tym, kiedy na ITV zostanie wyemitowany wywiad pary z Oprah Winfrey. Fotografia rozczuliła fanów Meghan i Harry’ego. Pełen harmonii i miłości kadr dowodzi, że odejście z rodziny królewskiej było bardzo dobrą decyzją, a Sussexowie mogą się cieszyć niczym niezakłóconym szczęściem rodzinnym.


Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×