Szukaj

Harry i Meghan otworzyli swoją nową stronę internetową. Od razu wystartowali z ważnym komunikatem

Meghan Markle i książę Harry nie tylko odeszli z rodziny królewskiej, ale także ruszyli z nową stroną internetową. Jaki adres i z jakim komunikatem zwrócili się do swoich odbiorców?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry odeszli z rodziny królewskiej. Swoją decyzję skomentowali w oświadczeniu, w którym napisali, że nie tylko będą dzielić czas między Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone, ale także spróbują stać się niezależni finansowo:

Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany.

Meghan Markle i książę Harry – nowa strona internetowa. Jaka?

Kilka chwil po tym, jak małżonkowie ogłosili swoją decyzję, zaprezentowali nową, elegancką stronę internetową – sussexroyal.com. Tam zdradzili, jak będzie wyglądać „nowy model pracy” księcia i księżnej Sussexu, a także wyjaśnili, jakie mają plany na dalsze swoje losy po tym, jak opuścili rodzinę królewską.

Meghan Markle i książę Harry - strona internetowa

Meghan Markle i książę Harry – strona internetowa

Małżonkowie rezygnując z obowiązku, tym samym pozbywają się dochodu z Suwerennego Grantu pochodzącego z środków przekazywanych przez podatników dla królowej. Będą więc musieli znaleźć lukratywne oferty handlowe, aby utrzymać bogaty styl życia, do którego są  przyzwyczajeni.

Czy mają już plan? Jak przeczytać możemy na ich nowej stronie internetowej, mają pewien pomysł. Chcą zarabiać na swoich zawodach, czego dotychczas nie można im było robić. Od podatników będą jedynie wymagać zapłaty za ich bezpieczeństwo:

Książę i księżna Sussexu są klasyfikowani jako osoby chronione na szczeblu międzynarodowym – czytamy na stronie.

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Harry i Meghan, chociaż nadal będą mieszkać na terenie Frogmore Cottage ogłosili, że wycofują się z systemu Royal Rota, twierdząc, że od teraz nie tylko będą zapraszać na wydarzenia dane media, ale także rozpowszechniać wiadomości za pośrednictwem własnych oficjalnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych.

Niestety, historie, które mogły być dokładnie spisane przez korespondentów królewskich, są często redagowane lub przepisywane przez redakcje mediów w celu przedstawienia fałszywych wrażeń – podkreślali małżonkowie.

Na stronie wymieniono także różne organizacje charytatywne, których książę i księżna są patronami, oraz wyjaśniono, w jaki sposób zamierzają nadal reprezentować Królową. Do fanów rodziny królewskiej zwrócili się z apelem:

Chociaż dążą do stania się członkami rodziny królewskiej, z niezależnością finansową, ich zaangażowanie w sprawy monarchy będzie nadal i nadal zamierzają działać pod flagą Jej Wysokości Królowej Elżbiety II.

Nie jest tajemnicą, że małżonkowie założą nową organizację charytatywną. Jaką? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz także: Meghan i Harry na czołówkach wszystkich dzienników w UK. Wywołali trzęsienie, jakiego jeszcze nie było


Meghan Markle i książę Harry - strona internetowa

Meghan Markle i książę Harry - strona internetowa

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×