Szukaj

Harry i Meghan mają gdzieś ustalenia z królową? Najnowsze zdjęcie łamie podstawową zasadę Megxitu. Jest afera

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i jego żona Meghan rozesłali kartki z podziękowaniami za świąteczne życzenia. Małżonkowie wzbudzili tym gestem sporo kontrowersji. Co napisali do fanów?

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku zszokowali nie tylko Brytyjczyków, ale także fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Młodzi małżonkowie po zaledwie dwóch latach przebywania na królewskim dworze poinformowali, że odchodzą z monarchii i wyprowadzają się z Wielkiej Brytanii. Ich ryzykowna decyzja była wielkim szokiem. Małżonkowie z końcem marca 2020 spakowali walizki, zabrali syna i najpierw zamieszkali w Kanadzie, by po kilku tygodniach przenieść się do USA. Kupili dom i zaczęli wieść życie z dala od monarchii. Z dala od blasku fleszy starają się wychowywać także swojego syna Archiego.

Harry i Meghan odchodząc z szeregów Windsorów, musieli liczyć się z tym, że stracą także szereg przywilejów, które przysługiwały im do tej pory. Od roku nie mogą już oni liczyć na to, że ich życie będzie finansowane przez królową Elżbietę II. Podobno to właśnie babcia księcia ma być najbardziej zawiedziona z faktu, że zdecydował się on opuścić monarchię. Sussexowie w pierwszej kolejności mieli stracić także swoje książęce tytuły. Okazuje się, że nadal chętnie z nich korzystają.

Harry i Meghan nadal używają swoich książęcych tytułów

Już za kilka tygodni minie rok odkąd Harry i Meghan żyją z dala od dworskiej etykiety i królewskich obowiązków. Po ogłoszeniu swojej decyzji musieli zawrzeć z królową Elżbietą II umowę, która określała wszystkie warunki ich decyzji.

Jak podawała kolorowa prasa, małżonkowie w pierwszej kolejności mieli przestać posługiwać się książęcymi tytułami. Okazuje się, że w oficjalnych pismach Sussexowie nadal ich używają. W sieci pojawiły się zdjęcia kartki świątecznej, którą w tym roku Meghan i Harry wysyłali swoim sympatykom w ramach podziękowań. Widnieje na niej już słynne zdjęcie z przemówienia, podczas którego Meghan trzymała parasol nad swoim mężem. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że podpisali się oni jako książę i księżna Sussexu.

Dziękujemy za przemyślaną wiadomość. Doceniamy Twoje miłe słowa i czas, który poświęciłeś na napisanie do nas z tej specjalnej okazji. Przesyłamy Ci nasze najgorętsze życzenia. Książę i księżna Sussex – czytamy na zamieszczonych podziękowaniach.

Podobno w marcu Harry ma pojawić się w Wielkiej Brytanii, by ostatecznie rozmówić się ze swoją babcią i negocjować to, co zawiera rzeczona umowa. To będzie jego pierwsze od roku spotkanie z królową.


Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×