Szukaj

Mieszkanie Madonny czeka na Meghan i Harry’ego! Królowa popu osobiście o wszystkim poinformowała media

Madonna mieszkanie

Madonna mieszkanie

Madonna zaoferowała, że wynajmie swoje nowojorskie mieszkanie księciu Harry'emu i Meghan Markle. Dlaczego złożyła im taką propozycję?

Madonna, wielka gwiazda popu, słynie też z ciętego dowcipu. Tym razem złożyła propozycję nie do odrzucenia – zaproponowała Harry’emu i Meghan, że wynajmie im swoje mieszkanie w Nowym Jorku.

Madonna: mieszkanie dla Meghan i Harry’ego

Książę i księżna Sussex osiedlili się w Kanadzie po tym, jak oficjalnie zrezygnowali z funkcji starszych członków rodziny królewskiej w zeszłym miesiącu, ale jeśli chcą w najbliższym czasie pojechać gdzie indziej, maja propozycję nie do odrzucenia.

Madonna dała im propozycję! Zaproponowała wynajęcie swojego nowojorskiego mieszkania. W nowym filmie na Instagramie opublikowanym w poniedziałek żartowała:

Hej, wyprowadzajcie się do Kanady, tam jest tak nudno. Pozwolę im podnajmować moje mieszkanie w Central Park West. Dwie sypialnie, ma najlepszy widok na Manhattan, niesamowity balkon. To najlepszy pomysł, tak, to zwycięzca. To musi być przełom. Nie, pałac Buckingham nie ma nic na Central Park West – mówiła gwiazda.

Propozycja gwiazdy, nawet jeśli jest żartem z jej strony, jest bardzo interesująca. Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji, w cudownym Nowym Jorku – może to jest rzeczywiście to, co Sussexom jest teraz potrzebne?  Świadczy też o tym, że Madonna jest żywo zainteresowana tym, co się dzieje z Harrym i Meghan.

Od momentu odejścia z rodzinny królewskiej, nie pokazują się publicznie zbyt często. Zdają się cieszyć swoim towarzystwem i spokojem, układając jednocześnie plan na przyszłość. Ciekawi jesteśmy, jak zareagowali na film Madonny. Jej fanom bardzo się spodobał.

  • Świetny pomysł.
  • Tak, to może byc niezłe rozwiązanie.
  • Dobrze myślisz, Madamme – piszą jej fani.


Madonna zaproponowała wynajem mieszkania Harry'emu i Meghan

Madonna zaproponowała wynajem mieszkania Harry'emu i Meghan

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna celebruje urodziny

Madonna celebruje urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×