Szukaj

Harry i Meghan przyłapani na kupowaniu choinki. Doszło do zabawnej wpadki. Książę nie mógł opanować śmiechu

Harry i Meghan

Harry i Meghan

Harry i Meghan ze swoim synem Archiem przygotowują się do świętowania pierwszego Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych. Właśnie kupili choinkę. Podczas zakupów nie obyło się bez drobnej, ale jakże zabawnej wpadki.

Meghan i Harry wraz z 19-miesięcznym synem Archiem planują po raz pierwszy spędzić święta w USA w swoim nowym domu w Montecito w Kalifornii. W zeszłym roku rodzina celebrowała okres świąteczny w wynajętym domu na wyspie Vancouver w Kanadzie z matką Markle, Dorią Ragland. Książę, zaledwie kilka dni przed wigilią, odwiedził wówczas pobliskie miasto Sidney-by-the-Sea, aby kupić dekoracje na stół.

Wcześniej para spędziła dwa święta Bożego Narodzenia w Sandringham z królową Elżbietą II i resztą rodziny królewskiej. Brali wtedy udział na mszy bożonarodzeniowej, która jest tradycją celebrowaną przez monarchinię. Podczas niej członkowie rodziny królewskiej są witani przez setki życzliwych osób, gdy idą do i z lokalnego kościoła niedaleko posiadłości.

Tym razem jednak będą świętować we własnym gronie.

Zobacz także: Dekoracje w zamku w Windsorze. Jest na bogato!

Harry i Meghan kupili choinkę na święta

Harry i Meghan w środę 2 grudnia kupili choinkę na pobliskiej plantacji i według świadków, wydarzyło się tam coś zabawnego. Ludzie potwierdzili, że tego dnia para poszła po swoje drzewko, a jeden z użytkowników Twittera, który twierdzi, że pracuje w tym miejscu, opisał historię ich pobytu.

Mieliśmy pustą parcelę, kiedy tam dotarli – ich agent zapewnił im dobrą zabawę, zamiast nas zamykać. Była tam też inna rodzina, a ich rozpędzony i podekscytowany świętami synek przebiegł przez drzewa do Harry’ego i zapytał, czy on tutaj pracuje, zupełnie nie wiedząc, kto to jest – napisał.

Harry uznał całą sytuację za świetny żart i nie mógł opanować śmiechu. Musieli się też dobrze bawić, wybierając swoje pierwsze drzewko w Ameryce, a Archie był bardzo podekscytowany. Podobno nie dało się go nie zauważyć. Najwyraźniej bardzo podobają mu się przygotowania.

Para, która niedawno podzieliła się swoim bolesnym doświadczeniem związanym z poronieniem, nie może się doczekać wspólnego spędzenia świąt – jak twierdzi informator tygodnika.

Są bardzo zaangażowani i mają sporą frajdę dekorując dom na Boże Narodzenie. Są szczęśliwi – mówi.

Matka Meghan, która również spędziła Święto Dziękczynienia z córką i jej rodziną, prawdopodobnie dołączy do nich na Boże Narodzenie.


Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×