Wielkie zmiany w życiu zawodowym Meghan i Harry’ego. To definitywne odcięcie się od rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry prowadzą życie na własny rachunek w Stanach Zjednoczonych. Musieli jednak wprowadzić spore zmiany w swoim życiu zawodowym. Właśnie ujawniono jakie.

Początek roku 2020 w Wielkiej Brytanii zostanie zapamiętany jako czas, kiedy książę Harry i Meghan Markle opuścili szeregi rodziny królewskiej. Opublikowali obszerne oświadczenie, w którym zaznaczyli, że rezygnują z pełnienia obowiązków i zaczynają życie na własne konto.

Wkrótce potem przeprowadzili się najpierw do Kanady, a stamtąd do USA, a dokładniej do Los Angeles. Obecnie mieszkają w posiadłości w Santa Barbara i już zaczęli się organizować. Mają już na koncie pierwszy kontrakt – będą produkować filmy dla platformy Netflix. Przeorganizowali także swoje biuro.

Zmiany w personelu biurowym Meghan i Harry’ego

Pierwsze zmiany w zespole Meghan i Harry’ego zostały ogłoszone w kwietniu, kiedy wycofali się z królewskich obowiązków, na krótko przed przeprowadzką do Ameryki Północnej.

W tamtym czasie doszło do zwolnień w biurach, a książę i księżna wydawali w hotelu The Goring lunch dla swoich byłych pracowników w tym samym tygodniu, w którym wypełniali ostatnie królewskie zobowiązania.

Chociaż członkowie rodziny królewskiej nie mają już zespołu z siedzibą w Pałacu Buckingham, nadal pozostawili Jamesowi Holtowi zadania w Wielkiej Brytanii, a ich sprawami zajmuje się teraz agencja Hollywood PR Sunshine Sachs. Zatrudnili także byłą współpracownicę Pinteresta, Christine Schirmer, jako szefa komunikacji oraz Toyę Holness jako sekretarkę prasową.

To ostateczne odcięcie się od rodziny królewskiej i osób reprezentujących jej interesty – twierdzi Hello.

Oprócz zmian kadrowych. Zapowiada się wyjątkowy miesiąc dla Sussexesów, ponieważ przygotowują się do świętowania pierwszego Święta Dziękczynienia w swoim nowym domu w Santa Barbara, do którego przeprowadzili się w lipcu. Rodzina nie może się już doczekać 26 listopada.

Święto Dziękczynienia u Meghan i Harry’ego

18-miesięczny syn Harry’ego i Meghan, Archie, miał zaledwie sześć miesięcy podczas swoich pierwszych obchodów Święta Dziękczynienia w zeszłym roku, a teraz, gdy jest trochę starszy, będzie mógł bardziej zaangażować się w rodzinne uroczystości. Meghan zawsze była wielką fanką świąt i udostępniła zdjęcia na swoim nieistniejącym już koncie na Instagramie i blogu lifestyle’owym – The Tig.

Meghan, znana smakoszka, w 2016 roku zaprezentowała światu swoje umiejętności kulinarne, pokazując, jak dumnie stoi obok doskonale przygotowanego indyka, kiedy jej związek z Harrym jeszcze był tajemnicą.

Och, tym razem upiekłam całkiem idealnego indyka na Święto Dziękczynienia! – podpisała zdjęcie. – Pytanie brzmi, czy będę umiała to powtórzyć?

Być może i w tym roku pokusi się o przygotowanie tradycyjnych amerykańskich potraw.


Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×