Szukaj

Sekretne plany Megan Markle na Święto Dziękczynienia. O tym marzyła już od dłuższego czasu

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle i książę Harry już od niemal roku mieszkają w Ameryce. Właśnie zbliża się ich pierwsze, rodzinne Święto Dziękczynienia za oceanem. Jak zamierzają je celebrować?

Harry i Meghan przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych wraz z synem Archiem po rezygnacji z królewskich obowiązków. W lipcu para kupiła swój pierwszy dom rodzinny w Montecito w Santa Barbara.

Sussexowie celebrowali w zeszłym roku Święto Dziękczynienia w Kanadzie ze swoim synkiem i matką Meghan Dorią Ragland. Jak zamierzają to zrobić tym razem?

Meghan i Harry: Jak spędzą pierwsze Święto Dziękczynienia w Ameryce?

Niedawno mediami wstrząsnęła wiadomość od Meghan Markle. W bardzo osobistym artykule dla New York Times, opublikowanym w ubiegłą środę, księżna Sussex ujawniła bolesną wiadomość, że poroniła w lipcu.

Siedząc w szpitalnym łóżku i obserwując, jak serce mojego męża pęka, gdy próbuje zebrać moje roztrzaskane kawałki, zdałam sobie sprawę, że jedynym sposobem na rozpoczęcie leczenia jest najpierw zapytanie:„ Wszystko w porządku? ”.

Kontynuowała swoje bolesne wyznanie, podając pewne zatrważające fakty:

Utrata dziecka oznacza noszenie niemal nieznośnego smutku, którego wielu doświadcza, ale niewielu o nim mówi. W bólu po naszej stracie, mój mąż i ja odkryliśmy, że w sali na 100 kobiet od 10 do 20 z nich poroni. Jednak pomimo zdumiewającej wspólności tego bólu, rozmowa o nim pozostaje tematem tabu, przesiąknięta nieuzasadnionym wstydem i utrwalająca cykl samotnej żałoby.

Meghan została pochwalona przez organizacje charytatywne zajmujące się utratą ciąży za otwarte mówienie o swoim doświadczeniu poronienia. Sophie King, położna w organizacji Tommy’s, powiedziała, że ​​artykuł księżnej Sussex wysłał „mocną wiadomość” do innych osób, które doświadczyły utraty dziecka.

Jedna na cztery ciąże kończy się stratą, ale jest to prawdziwe tabu w społeczeństwie, więc matki takie jak Meghan, dzielące się swoimi historiami są istotnym krokiem w przełamywaniu tego piętna i wstydu. Esej Meghan chwali odwagę rodziców, którzy dzielą się swoimi historiami, a ci, którzy wolą samotnie przeżywać żal, nadal mogą znaleźć pocieszenie i wspólnotę w czytaniu o doświadczeniach innych.

Po tak odważnym kroku i publicznym obnażeniu swojego nieszczęścia tym bardziej istotne może okazać się dla rodziny Meghan Święto Dziękczynienia. Informator zbliżony do pary podaje, że książę Harry i Meghan zamierzają zjeść cichą kolację w domu i nie mogą się doczekać świętowania ich pierwszego amerykańskiego Święta Dziękczynienia w Stanach jako rodzina.

Planują cieszyć się domowym posiłkiem z tradycyjnymi daniami na Święto Dziękczynienia, w tym przepisami przygotowanymi ze świeżych warzyw z ich ogrodu.

Meghan nigdy nie ukrywała, że jest entuzjastką gotowania, a indyk, który jest tradycja na stole tego dnia, podobno wychodzi jej wybornie. Nic więc dziwnego, że wybrali właśnie taki sposób, żeby celebrować ulubione święto Amerykanów.


Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×