Oficjalne! Już wiadomo co z zaproszeniem Harry’ego i Meghan na koronację. Rzecznik pary ujawnia

Meghan i Harry - koronacja

Meghan i Harry - koronacja

Meghan i Harry otrzymali zaproszenie na koronację króla Karola III. Jest komentarz rzecznika prasowego pary. Jaka jest ich odpowiedź?

Od czasu, kiedy podano do wiadomości publicznej, kiedy bezie miała miejsce koronacja Karola III, trwają spekulacje, czy Harry i Meghan także zostaną zaproszeni. Mało tego, obserwatorzy rodziny królewskiej zastanawiają się tez, czy Sussexowie przyjadą do Anglii, jeśli król zdecyduje, że chciałby ich widzieć podczas tego ważnego dnia.

Media aż huczą od spekulacji. Jedni uważają, że para nawet zaproszona, nie pojawi się na uroczystości. Inni uważają, że obie strony chcą uniknąć konfrontacji.

Harry powiedział, że chce przeprosin od ojca i brata — mówi New Idea dobrze poinformowany człowiek z Pałacu – Do tej pory tego nie było. Karol nie chce przepraszać i wolałby, gdyby Meghan w ogóle nie było – ale chce, aby jego syn był u jego boku w najważniejszym dniu jego życia. Są w impasie. Podobnie jak Sussexowie, którzy chyba woleliby, żeby zaproszenia w ogóle nie było, bo mogliby po raz kolejny argumentować, jak zła jest rodzina Harry’ego.

Są i tacy, którzy uważają, że Meghan za nic nie opuściłaby tego wydarzenia, bo wie, że w ten sposób zapisze się w historii. Tymczasem okazuje się, że Sussexowie już otrzymali zaproszenie.

Harry i Meghan stracili dom Frogmore Cottage

Po licznych wywiadach, filmie dokumentalnym i zwierzeniach Harry’ego w Spare, król Karol III w końcu zareagował. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Sussexowie zostali pozbawieni domu Frogmore Cottage, a światowe media rozpisywały się o decyzji króla. W końcu zainteresowani potwierdzili oficjalnie, że poproszono ich o opuszczenie domu, w którym mieszkali w Anglii.

Możemy potwierdzić, że książę i księżna Sussex zostali poproszeni o opuszczenie swojej rezydencji w Frogmore Cottage – potwierdził rzecznik Harry’ego i Meghan.

Teraz najważniejszą kwestią jest to, czy król zechce ich widzieć na koronacji. Oficjalnie już wiadomo, że dostali zaproszenie.

Meghan i Harry dostali maila ws. koronacji. Co zdradza rzecznik pary?

Kilka dni po eksmisji księcia Harry’ego i Meghan Markle zFrogmore Cottage, do pary dotarło zaproszenie na koronację. Rzecznik Sussexów potwierdził, że wiadomość dotarła do pary.

Mogę potwierdzić, że książę otrzymał niedawno korespondencję e-mailową z biura Jego Królewskiej Mości dotyczącą koronacji. Decyzja o obecności księcia i księżnej nie zostanie przez nas w tej chwili ujawniona – powiedział rzecznik Harry’ego i Meghan w rozmowie z The Times.

Jak myślicie, przyjmą zaproszenie?


Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Komentarze

 • Mari pisze:

  Nie dostali w prezencie, tylko mogli mieszkać, rezydencja dalej należy do Korony

 • Gośćzamjne cesx pisze:

  Nie rozumiem sytuacji z rezydencja w wlk.br. podobno dostali ja w prezencie slubnym od krolowej, a teraz karol im ja zabiera. Czyli dostali, a teraz im ja odbieraja? To jakas paranoja.

  • Gośka pisze:

   Żadna paranoja. To nie jest taka własność, że mogą z nią zrobić co chcą, np. sprzedać. To był ich prezent i mogli w nim mieszkać do końca życia. A skoro nie mieszkają i nie zamierzają mieszkać, to dlaczego miałoby to mieszkanie stać puste i niszczeć? Bardzo dobra decyzja króla. Chcieli się odciąć od rodziny, to ich odcięto.

 • Gość pisze:

  Gdyby on miał honor to by wykopal zezowata pokrake i przeprosił rodzinę.
  A gdyby ta locha miała honor to by nie używała tytułu

 • Gość pisze:

  Harry strzelił sobie w kolano ,jest głupi i nie ma swojego zdania i jak on i jego żona mają jeszcze resztki honoru to powinni zostać w domu czyli U S A

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×