Szukaj

Meghan i Harry podpadli Williamowi. Nawet na odległość iskrzy między braćmi

Meghan Markle i książę Harry z Williamem

Meghan Markle i książę Harry z Williamem

Harry i William nie odpuszczają. Ich konflikt przybiera na sile i nie widać szczęśliwego zakończenia.  Zobaczcie, co tym razem zrobił młodszy z braci i jego żona, że tak bardzo podpadli.

Konflikt między Harrym i Williamem, jest jednym z najchętniej eksploatowanych przez tabloidy tematów związanych z rodziną królewską. Przez lata bliscy sobie bracia, weszli na ścieżkę wojenną, a wszystko zaczęło się od niechęci między Kate i Meghan. Teraz kazdy najmniejszy trop jest podłapywany i rozdmuchiwany, żeby tylko udowodnić, że dla synów Diany nie ma drogi do zgody.

Tym razem Harry i Meghan mieli porządnie podpaść Williamowi, a do tego jeszcze wmieszał się w to książę Karol. O co cały dramat?

Meghan i Harry podpadli Williamowi?

Według nowych informacji, książę William jest wściekły, że książę Karol wspiera księcia Harry’ego i jego żonę, Meghan Markle. Źródłem jego gniewu jest nowy dom w Kalifornii, który zakupili Sussexowie.

W artykule opublikowanym w tym tygodniu w National Enquirer tabloid twierdzi, że spadkobiercy brytyjskiego tronu kłócą się o nowy dom księcia i księżnej w Santa Barbara. Informator z pałacu, wysokiego szczebla dworzanin, powiedział gazecie:

Książę William jest wściekły na księcia Karola za to, że ponownie wykupił Harry’ego i Meghan.

Chodzi o to, że w zeszłym tygodniu ujawniono, że Megahn i Harry kupili posiadłość w Montecito w hrabstwie Santa Barbara.

Według różnych doniesień ta okazała posiadłość kosztowała 14,6 miliona dolarów, a artykuł Enquirera stwierdza:

Książę Karol włożył w dom swój majątek. William uważa, że ​​Sussexowie są nagradzani za porzucenie rodziny królewskiej.

To, wraz z nową książką Finding Freedom, sprawia, że ​​książę Cambridge jest wściekły – nawet na odległość Harry go złości.

Kipi też z powodu bombowej biografii o parze – kontynuuje informator – Jest przekonany, że Harry i Meghan wyrównują rachunki i pomimo ich zaprzeczeń uważa, że w jakiś sposób współpracowali z autorami. Kiedy dowiedział się, że Karol sfinansował nowy dom renegatów, eksplodował i stawił i nieźle wygarnął swojemu ojcu.

Czy Karol musiał wspierać niezależnych i dobrze sytuowanych Megahn i Harry’ego? Czy William ma powody, żeby nowy dom brata w USA powodował w nim wściekłość? To już wam pozostawimy ocenę doniesień Enquirera.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate i William - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Księżna Kate i William - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×