Wirtualna Polska

Książę Harry i Meghan Markle – kochani czy nienawidzeni? Odpowiedź prosto z ulic Londynu!

Książę Harry i Meghan Markle – kochani czy nienawidzeni? Odpowiedź prosto z ulic Londynu!

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i jego żona Meghan Markle, to kontrowersyjne postaci. Należeli do brytyjskiej rodziny królewskiej i również w Polsce mają zagorzałych fanów jak i przeciwników. A jak jest w samym Londynie?

Wirtualna Polska

Ślub jak z bajki i piękna historia miłosna. Tych dwoje, podczas ślubu w 2018 roku, połączyło dwa różne światy. Na tak wielu poziomach łamali stereotypy, że to wydawało się aż niemożliwe. I w 2020 roku okazało się, że bańka prysła. Harry i Meghan odeszli z rodziny królewskiej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan i Harry – skandal za skandalem?

Wielu fanów rodziny królewskiej, a także ekspertów, wypowiadających się na jej temat, miało nadzieję, że po krótkim odpoczynku, rodzina będzie mogła jeszcze się zjednoczyć. Mimo braku obowiązków dla Korony Meghan i Harry byli częścią rodziny, nie tylko systemu. W końcu w Londynie żyli  krewni księcia. Szybko okazało się, że przepaść pomiędzy dwiema stronami konfliktu tylko się pogłębia. Dokument, który przygotowali dla platformy Netflix oraz biografia księcia, której tytuł dość znacząco pokazywał jego miejsce w rodzinie, zaprzepaściły szansę na pojednanie, wydaje się, że na zawsze.

Meghan i Harry – co na ich temat sądzą zwykli mieszkańcy Londynu?

Z okazji koronacji króla Karola III, Fakt postanowił dowiedzieć się, co na temat Meghan i Harrego sądzą zwykli mieszkańcy Londynu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
 • Nie przepadam za monarchią, nie jest dla mnie istotna – powiedział jeden z zapytanych mężczyzn – Ale myślę, że duża część nastawienia względem Meghan Markle to po prostu rasizm. Czuję się z tym bardzo niekomfortowo, jak potraktowały ją media.
 • Nie zaprzątam sobie tym głowy. Zajmuję się własnym życiem i problemami. Nie mam czasu o tym myśleć – stanowczo stwierdziła jedna z kobiet.
 • Spora część młodszego pokolenia im współczuje, że musieli walczyć z systemem. Starsze osoby raczej sądzą, że są jak inni i powinni byli się dopasować – przekazał młody chłopak.
 • Nie myślimy o tym. Gazety muszą mieć co sprzedawać – skomentowała inna kobieta pytanie o skandale, które docierają nawet do Polski – Ale my ich nie czytamy. Nie obchodzi nas to.

Jak się okazuje, w Londynie zbuntowana para książęca wywołuje mniej kontrowersji niż w Polsce. Ostatnio krążyła nawet plotka o tym, że Meghan pojawiła się na koronacji Karola III. Oczywiście, by nie wzbudzać sensacji, w przebraniu, które jednak nieskutecznie ukryło jej tożsamość. Szybko jednak okazało się, że chodziło o jednego z zaproszonych gości, którym był sir Karl Jenkins, legendarny kompozytor, a którego utwory zostały odtworzone podczas uroczystości.

A wy? Jesteście fanami książęcej pary?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan, Harry, Beyonce i Jay-Z na premierze Króla Lwa

Meghan, Harry, Beyonce i Jay-Z na premierze Króla Lwa

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Londyńczycy są po prostu mądrzejsi od niepracujących Polek zafascynowanych monarchią brytyjską i marzących skrycie o byciu jak Kate!

  • Gość pisze:

   Latwiej się naszym Grażynom utożsamiać z niekumatą, leniwą, przebierającą się za Barbie Kate , niz z inteligentną, wykształcona, znającą kilka języków kobietą, która pracowała od najmłodszych lat i sama dorobiła się majątku.

  • Gość pisze:

   Fakt, Londynczycy są mądrzejsi i dlatego wygwizdali HM przy każdej okazji.
   Te cztery komentarze to żadna wiarygodna opinia, w dodatku nie wyrażają sympatii, a jedynie obojętność.
   Niepracujace Grażyny i karyny to marzą o byciu jak meg – żona bogatego idioty, ponieważ dobrze wiecie, że żaden mądry na was nawet nie spojrzy :)))
   Niekumata i leniwa to jest meg – nie chciało jej się pracować nawet w brk i wyjątkowo niekumata skoro uważa, że inteligentny człowiek uwierzy w jej kłamstwa niskich lotów :))
   Majatku to ona dorobiła się na rozwodzie.

   Zastanawiam się także jak ktoś kto pracował może nie wiedzieć, że w każdej insytucji jest hierarchia oraz, że po rezygnacji z pracy traci się pensje i inne bonusy. A toto oczekiwalo ochrony na koszt brytyjskiego podatnika i było oburxone gdy została im odebrana.

  • Gość pisze:

   13 maja 2023 o 12:57
   Nic dodać, nic ująć! 🙂

  • Gość pisze:

   17.33 Sama ze sobą gadasz, grazyno? 🙂

 • Gość pisze:

  Meghan myślała że przyjedzie do Uk i będzie gwiazdorzyć niestety została sprowadzona na ziemię szybciej ni myślała … wiec trzeba było zrobić z siebie ofiarę nastawić Harrego na rodzine bo tak najlepiej sama sobie dołek wykopała wielce opowiadając o tym co przeszła a zarazem zagarniając ogromne pieniądze ….ustawiła się do końca życia nie otrzymała tego co chciała namąciła wiec trzeba było uciekać szkoda tylko Harrego bo jak dotąd żył i nie skarżył się na system No ale zabrano księżniczce lizaka i zaczął się placz

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×