Szukaj

Kolejny krok milowy w życiu Archiego. Meghan i Harry pękają z dumy

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan i Harry kwarantannę spędzili w domu w Los Angeles. Dzięki temu, że mieli bardzo dużo wolnego czasu, mogli rozkoszować się chwilami z Archiem. Maluch zapewnił im sporo emocji.

Meghan Markle i książę Harry na początku roku wycofali się ze służby królewskiej i mieszkają obecnie z Archiem w rezydencji Tylera Perry’ego o wartości 18 milionów dolarów w Kalifornii.

Odkąd wprowadzili się do nowego domu, cały czas są na celowniku paparazzi. Fotoreporterzy chodzą po okolicy, nad posiadłością latają drony. Przeszkadza to nie tylko małżonkom, ale także ich sąsiadom:

Ludzie płacą miliony za to, że tam mieszkają, ponieważ jest pięknie, intymnie i spokojnie – mówi informator. – Ale kiedy Harry i Meghan się wprowadzili, zapanował totalny chaos.

Oprócz tego wydają się być w końcu szczęśliwi. Co prawda epidemia koronawirusa, ja wielu ludziom, także im pokrzyżowała sporo planów. Zamknięcie spowodowało jednak, że więcej czasu mogą poświęcić synkowi, który napawa ich dumą.

Kolejny krok milowy w życiu Archiego. Harry i Meghan bardzo dumni

Meghan i Harry życiem w Stanach Zjednoczonych cieszą się razem z synkiem, Archiem Harrisonem, który w maju skończył roczek. Jak informowała wtedy zagraniczna prasa, chłopiec ma się bardzo dobrze, a US Weekly donosił, że zaczyna mówić:

Mówi kilka słów, takich jak tata, mama książka i pies. Uwielbia bawić się klockami i w chowanego.

Ale to nie jest jedyny wielki krok w rozwoju synka Harry’ego. Rozmawiając w Entertainment Tonight, Katie Nicholl, ekspertka od życia rodziny królewskiej powiedziała, że maluch już samodzielnie chodzi:

Myślę, że w głowie mu tylko chodzenie. Jest bardzo szczęśliwym małym chłopcem, kocha życie w LA.

Wyjaśniła też, że Sussexowie są bardzo wdzięczni za czas, który mogli poświęcić wyłącznie Archiemu, bo dzięki temu nie umknął im żaden szczegół w rozwoju synka.

Oboje czują się bardzo wdzięczni za czas spędzony w domu z Archiem, obserwując, jak osiągnął wszystkie te kamienie milowe – mówiła Nicholl.

Zdradziła także, że dom, w którym mieszkają, traktują jako tymczasowe lokum, szukając idealnego miejsca na osiedlenie się.

 


Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×