Szukaj

Meghan Markle i książę Harry reagują na ciążę w rodzinie królewskiej. Zdobyli się na piękny gest

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Książę Harry i Meghan Markle zdradzili, jak zareagowali na wieść o kolejnym królewskim potomku, który niebawem przyjdzie na świat. 

Księżniczka Eugenia to córka księcia Andrzeja i jego byłej żony Sarah Ferguson. Jest 10 w kolejności do sukcesji brytyjskiego tronu. Choć pochodzi z rodu królewskiego, to jej życie nie należało do łatwych. Zawsze starała się trzymać na uboczu, jednak ze względu na swoje pochodzenie była pod czujnym okiem fotoreporterów. Dzieciństwa nie ułatwił jej także medialny skandal związany z głośnym rozwodem jej rodziców. Księżniczka jest wnuczką królowej Elżbiety II, jednak nie uczestniczy w życiu rodziny królewskiej w tak czynny sposób, jak jej kuzyn William.

Eugenia w 2018 roku wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka. Tym samym na dobre zaprzestała brania czynnego udziału w królewskim życiu. Wraz z siostrą Beatrycze prowadzą liczne akcje charytatywne, lecz robią to prywatnie, w odróżnieniu od Kate i Williama.

Meghan i Harry jak zareagowali na ciążę księżniczki

Od momentu, gdy wnuczka królowej Elżbiety II pojawiła się na ulicach Londynu w luźnej kwiecistej sukience, pod którą wyraźnie widać było mocno zaokrąglony brzuszek, w brytyjskich mediach wrze. Eugenia nie reprezentuje monarchii, dlatego też nie musiała niczego komentować. Jednak księżniczka i jej mąż zdecydowali oficjalnie potwierdzić to, czego wszyscy domyślali się już od dawna, wydając krótkie oświadczenie.

Książę i księżna Sussex zdobyli się na piękny gest. Zdecydowali się zareagować na te wieści i wysłali przyszłym rodzicom życzenia w związku z oczekiwanymi narodzinami ich dziecka. Szczególnie że Harry’ego i Eugenię łączy bliską więź. Podobno była ona jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o jego związku z byłą aktorką Meghan Markle.

Jak czytamy w królewskiej biografii Finding Freedom:

Harry zawsze zwierzał się swojej kuzynce, w sprawach kobiet w jego życiu. Nie tylko ufał jej bezgranicznie, ale przyjaciele mówią, że udziela świetnych rad i zawsze była w tym bardzo mądra. Nic więc dziwnego w tym, że Eugenia jako jedna z pierwszych w rodzinie dowiedziała się o jego związku z Meghan.

Podobno pary chętnie również jeździły razem na wakacje. Eugenia bardzo wspierała Harry’ego, gdy ten powitał na świecie Archiego, ona jako jedna z pierwszych złożyła mu gratulacje.


Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×