Szukaj

Meghan i Harry świąteczną kartką przyćmili Kate i Williama. Archie jest na pierwszym planie. Ale uroczo!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry przygotowali świąteczną kartkę, którą wysłali do swoich sympatyków. Kto znajduje się w centralnym punkcie i jak zareagowali na nią królewscy fani?

Meghan Markle i książę Harry, w tym roku odeszli od tradycji, decydując się na spędzanie Świąt Bożego Narodzenia ze swoim synkiem, a także mamą księżnej, Dorią Ragland. Zamiast rezydencji Sandringham, gdzie w tym czasie z reguły spotyka się rodzina królewska, pojawią się w Kanadzie. Na ich decyzję podobno miała wpływ księżna Kate.

Meghan Markle i książę Harry pokazali świąteczną kartkę. Co rzuca się w oczy?

Chociaż małżonkowie nie spędzą świąt z królową i jej najbliższymi, tradycyjnie wysłali kartkę z życzeniami. Oprócz życzeń, w oczy rzuca się przede wszystkim zdjęcie. Pozują na nim uśmiechnięci Harry i Meghan stojący przed choinką, a przed nimi znajduje się Archie, patrzący wprost do obiektywu.

Świąteczna czarno-biała karta została udostępniona w mediach społecznościowych przez Commonwealth Trust Queen w poniedziałek wieczorem i podpisano ją: „Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od naszej rodziny dla Waszej”.

Wpisem byli oczarowani internauci, którzy uważali, że życzenia są niezwykle urocze,  a Archie skradł show i cudownie prezentuje się na pierwszym planie:

  • Arche jest taki uroczy. Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodziny.
  • Kocham Waszą rodzinę, jest świetna, a chłopczyk? Cudowny i uroczy. Uwielbiam go.
  • Ta fotografia jest przeurocza. Uwielbiam ją.
  • Piękna kartka, piękna rodzina. Jesteście moim wzorem do naśladowania i to już od bardzo, bardzo dawna.
  • Idealna rodzina. Uwielbiam Was bardzo mocno.
  • Cieszę się, że udowadniacie, że nawet będąc członkami rodziny królewskiej, można żyć po swojemu i decydować o swoim życiu.

Meghan i Harry, to nie pierwsi członkowie rodziny królewskiej, których świąteczna kartka przedostała się do mediów. Od dłuższego czasu w sieci krąży ta stworzona przez księżną Kate i jej męża Williama. Trzeba przyznać, że także ma swój urok.

Zobacz: Tabloidy obiegła ciążowa sensacja! Księżna Kate i Meghan Markle znowu trafiły na czołówki!


Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×