Szukaj

Kate wysłała prezent do Meghan i tylko zaogniła konflikt. Nie na taki gift liczyła była księżna

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate jest obwiniana o to, że jej stosunki z Meghan Markle nie były zbyt serdeczne. Jednak najnowsze doniesienia świadczą, że to żona Harrye'ego pogrzebała szanse na ocieplenie relacji. I to jednym gestem.

Księżna Kate i Meghan Markle nigdy się nie zaprzyjaźniły. Od początku dostrzegalna była niechęć pomiędzy nimi. Mimo prób nie udało im się nawiązać nici porozumienia. Są zbyt różne. Starały się zachować neutralność, ale i to nie zawsze wychodziło.

Książka Carolyn Durrand i Omida Scobiego Finding Freedom ma przynieść kolejne rewelacje na temat relacji łączących królewskie szwagierki. Póki co, znawczyni dworu dziennikarka Vanity Fair, twierdzi, że to Meghan pogrzebała szanse na ocieplenie relacji.

Meghan zrobiła afront Kate

Carolyn Durrand i Omid Scobie, autorzy Finding freedom szczegółowo opisali napięte relacje między Meghan Markle i księżną Kate, twierdzą przy tym, że każda informacja pojawiająca się w książce jest potwierdzona przez przynajmniej dwa pałacowe źródła. I tak piszą, że Kate bardzo oschle traktowała Meghan od początku ich znajomości.

Meghan liczyła, że Kate pomoże przygotować się jej do nowej roli. Ale nic takiego się nie stało, nie interesowała się nią. Nigdy nie były przyjaciółkami, Kate nigdy nie przekroczyła granicy „zdystansowanej grzeczności”. Czuła, że poza faktem mieszkania w Kensington Palace nie mają z Markle nic wspólnego –  można przeczytać w opublikowanych fragmentach.

Jednak przyjaciółka Kate i Williama twierdzi, że było zupełnie inaczej. Oboje starali się zjednać sobie przyszłą szwagierkę. Kobieta z otoczenia pary zapewnia, że księżna na wiele sposobów próbowała zaprzyjaźnić się z Meghan, nawet osobiście gotowała dla niej wegańskie obiady.

Dodatkowo, jak ujawniła wspomniana już Katie Nicholl z Vanity Fair, księżna Cambridge próbowała niegdyś ocieplić łączące ją z Meghan chłodne relacje i wysłała jej kwiaty. Ten gest, choć zaskoczył żonę Harry’ego, nie usatysfakcjonował księżnej, a jej słowa zostały potraktowane jako afront:

Powiedziała, że bukiet kwiatów bez wątpienia jej nie wystarczy.

Po takim zdarzeniu nie mogło być mowy, żeby relacje między Kate i Meghan wykroczyły poza chłodną obojętność.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×