Szukaj

Meghan i Harry w dwóch zdaniach pożegnali się ze współpracownikami. Wycieka treść pożegnalnego e-maila

Meghan Markle i książę Harry pożegnali się ze współpracownikami i wszystkimi fanami krótką wiadomością e-mailową. Oto jej treść.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle wraz z księciem Harrym oficjalnie przestali pełnić dotychczasowe obowiązki królewskie wraz z końcem marca. Jest to równoznaczne z utraceniem przez nich książęcych tytułów, a wynika to z decyzji, jaką podjęli pod koniec ubiegłego roku. Dotyczyła ona odejścia z rodziny królewskiej, z czym wiążę się także uzyskanie przez nich niezależności finansowej.

Całkowicie odcięcie się od royal family skutkowało także zaprzestaniem poprzedniej działalności Sussexów. Chociaż pracownicy ich londyńskiego biura zostali zwolnieni z pracy już w styczniu, to dopiero niedawno miało miejsce oficjalne zawieszenie działalności byłej pary książęcej. Na jaką odpowiedź możemy liczyć, pisząc wiadomość mailową na firmową skrzynkę pocztową?

Biura Meghan i Harry’ego zostało oficjalnie zamknięte

Od 1 kwietnia Meghan i Harry nie należą już do królewskiej rodziny i tym samym nie pełnią oni także funkcji książąt Sussexu. W styczniu udali się do Elżbiety II, gdzie doszli do porozumienia w sprawie wykonywania dotychczasowych obowiązków. Dokładnie 4 dni temu pojawił się również pożegnalny post na oficjalnym koncie na Instagramie, w którym para dziękowała wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie oraz wsparcie, jakie zostało im okazane przez Brytyjczyków.

View this post on Instagram

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a difference—as seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front line—together we can lift each other up to realise the fullness of that promise. What’s most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community – for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. You’ve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

W marcu pojawili się po raz ostatni raz w Londynie na oficjalnych imprezach i wydarzeniach, gdzie reprezentowali rodzinę Windsorów. Z końcem miesiąca oba tytuły wygasły, a biuro Meghan i Harry’ego zostało zamknięte. Potwierdzeniem tego jest automatyczna odpowiedź na wiadomość wysłaną na adres mailowy pary.

Bardzo dziękujemy za wiadomość e-mail. Biuro księcia i księżnej Sussex zostało już zamknięte.

Sami pracownicy zakończyli sprawowanie swoich obowiązków już w styczniu. Część z nich pozostała w Pałacu Buckingham, gdzie teraz podlegają bezpośrednio królowej. W magazynie People czytamy, że Sara Latham, która była kierownikiem ds. komunikacji Meghan i Harry’ego, znalazła pracę w prywatnym biurze seniorki rodu.

Od początku kwietnia dwór królewski nie komentuje oficjalnie życia i poczynań Sussexów. Meghan i Harry stali się wolni, a przeprowadzka do Los Angeles ma im zapewnić upragniony spokój.


Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×