Szukaj

Śliczny synek Megan Fox w sukience na imprezie. Wyglądał jak Elsa z „Krainy Lodu”

Megan Fox - jak wygląda jej syn w sukience?

Megan Fox - jak wygląda jej syn w sukience?

Syn Meghan Fox był ostatnio uczestnikiem przyjęcia organizowanego przez jednego z rówieśników. Chłopiec wybrał bardzo oryginalny strój. Na miejsce przyjechał ubrany w niebieską sukienkę. Wyglądał jak Elsa z Krainy Lodu. Kto go tak ubrał?

Megan Fox od czerwca 2010 roku jest żoną Briana Austina Greeena. Para ma trzech synów: 8-letniego Noaha, 6-letniego Bodhiego i 4-letniego Journeya. Aktorka jest bardzo dumna z każdego z nich i wpiera ich, jak tylko może.

Syn Meghan Fox w sukience jak Elsa z Krainy Lodu

Okazuje się, że robi to także przy okazji wyboru stroju na bal karnawałowy. Pomimo dość kontrowersyjnego pomysłu, mama nie odradziła mu tego. Pozwoliła wystąpić najstarszemu synowi w długiej, niebieskiej sukience. Ubrany w nią przypominał Elsę z Krainy Lodu.

View this post on Instagram

На днях папарацци вновь запечатлели 7-летнего Ноа в платье – на вечеринку к друзьям мальчик отправился в наряде принцессы Эльзы, героини "Холодного сердца"???? Для большей схожести со сказочным персонажем Ноа разрешили выкрасить пряди волос в белый цвет????????‍♂️ Разрешили – здесь ключевое слово. Меган (@meganfox) и Брайан (@arent_you_that_guy) целиком и полностью поддерживают сына в подобных перевоплощениях???? #меганфокс #meganfox #брайаностингрин #brianaustingreen

A post shared by F????????CK BLOG (@fuck.blog) on

To, co dla aktorki najważniejsze w byciu mamą to fakt, że jej dzieci czują się szczęśliwe. Kocha je najmocniej na świecie, nie ogranicza ich wyborów. Synowie mogą liczyć na nią w każdej sytuacji. Gwiazda bardzo wspiera ich decyzje, które pozwalają im odkryć samych siebie. Jednak wie, że jej popularność może czasem w tym przeszkadzać i nie każdy z fanów zrozumie jej zachowanie. Ostatnie przebranie Noaha wzbudziło na prawdę wiele emocji.

Czasami sam się ubiera, a czasem lubi nosić sukienki – zdradziła w The Talk jakiś czas temu.

Całkiem niedawno Megan Fox przyznała w jednym z wywiadów, że odmienny gust jej syna spotyka się dość często z krytyka. Mają także miejsce przykre sytuacje w kontakcie z rówieśnikami. Nie wszyscy są tak wyrozumiali jak mama.

Wysyłam go do naprawdę liberalnej, hipisowskiej szkoły, ale nawet tam wciąż chodzi z małymi chłopcami i ciągle słyszy od nich, że chłopcy nie noszą sukienek lub nie noszą różu – dodała.

Co myślicie o stroju syna aktorki? Czy naprawdę jest aż tak kontrowersyjny?


Megan Fox pozwala synom nosić sukienki

Megan Fox pozwala synom nosić sukienki

Megan Fox pozwala synom nosić sukienki

Megan Fox pozwala synom nosić sukienki

Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×