Szukaj

Megan Fox pokazała przepiękne dzieci. Noah można pomylić z dziewczynką

Megan Fox

Megan Fox

Megan Fox udostępniła rzadkie rodzinne zdjęcia, przedstawiające siebie z mężem Brianem Austinem Greenem i ich trojgiem dzieci – Journey, Bodhim i Noah wyglądającym jak dziewczynka. Wybrali się razem do Disneylandu z okazji Halloween. Zobaczcie.

Megan Fox, to amerykańska gwiazda, która rolą w Transformersach zyskała światową sławę. Jest nie tylko utalentowaną aktorką, niezwykle piękną kobietą, ale także mamą trojga dzieci. Niedawno wraz z mężem, Brianem Austinem Greenem, zabrali je z okazji zbliżającego się Halloween do Disneylandu.

Zobacz: Co Megan Fox zrobiła ze swoją śliczną twarzą? Internauci nie dowierzają w to, jak bardzo się zmieniła

Megan Fox pokazała dzieci. Noah wygląda jak dziewczynka

W sobotę, Fox, opublikowała zdjęcia pokazujące zabawne kostiumy, które jej dzieci nosiły na wieczornym wyjściu. Matka trójki żartowała z tego, jak trudno jest robić dobre, rodzinne zdjęcia.

Halloween w @disneylandis zawsze sprawia najwięcej radości, ale czy mogę zrobić JEDNO rodzinne zdjęcie, na którym wszyscy patrzą w kamerę i robią naturalną minę? – napisała.

Zobacz: Megan Fox rozpala zmysły sesją w seksownej bieliźnie! Kardashianki mogą się od niej uczyć!

Jak prezentuje się rodzina Megan Fox na fotografiach?

Na pierwszym rodzinnym zdjęciu aktorka i jej dzieci pozowali przed kamerą, siedząc przed diabelskim młynem. Jej najmłodszy syn, ubrany w czerwono-żółty kostium smoka, odwrócił się.

Fox zamieściła także parę zdjęć całej rodziny, idącej razem, gdy Green, trzymał Journey w ramionach, wraz z Noah, który nosił kostium czarownicy, z jasnoróżową peruką, oraz Bodhim, który był ubrany jak szkielet. Pozowali przed Fox z opaską z kwiecistą parę mysich uszu. Część internautów stwierdziła, że Noah wygląda jak dziewczynka.

Noah jest taki słodki. Myślałam, że to dziewczynka – napisała jedna z internautek w komentarzu pod zdjęciem.

Noah, syn Megan Fox

Noah, syn Megan Fox

Jak Megan Fox wychowuje synów?

Niedawno Fox zaczęła mówić o tym, jak zachęca Noah do noszenia wszystkiego, co chce, w tym sukienek, pomimo otrzymywania negatywnych opinii od kolegów z klasy i szkoły:

Czasami sam się ubiera, a czasem lubi nosić sukienki – wyjaśniła Fox w The Talk we wrześniu – wysyłam go do naprawdę liberalnej, hipisowskiej szkoły, ale nawet tam – tutaj, w Kalifornii – wciąż chodzi z małymi chłopcami i ciągle słyszy od nich, że chłopcy nie noszą sukienek lub nie noszą różu.

Fox i Green są dość powściągliwi, jeśli chodzi o ich dzieci i niechętnie dzielą się prywatnymi informacjami.  Ale w 2017 roku udzielili bardzo szczerych odpowiedzi na temat najstarszego syna i tego w jaki sposób wyraża siebie.

Słyszałem od niektórych ludzi, że nie zgadzają się z tym ,że nosi sukienki. Mówię im, że mnie to nie obchodzi. Ma 4 lata, a jeśli chce je nosić, to niech nosi – powiedział Green – To jego życie, to nie są moje ubrania. To czas, kiedy powinien się dobrze bawić. Nie krzywdzi nikogo w sukience. Więc jeśli chce nosić sukienkę, to dobrze.

Tym wywiadem, udzielonym Hollywood Pipeline’s Straight from the Source, uciszył wszelką krytykę na temat tego, jak, razem z Meghan Fox, wychowują swoje dzieci.

Zobacz: Seksowna Megan Fox przypomina o sobie prężąc się w samej bieliźnie! Te fotki rozgrzewają jak martenowski piec!


Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Noah, syn Megan Fox

Noah, syn Megan Fox

Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Megan Fox z dziećmi w Disneylandzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×