Szukaj

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się. Mąż gwiazdy wystosował oświadczenie. Poszło o nowego kochanka?

Megan Fox rozstała się z mężem

Megan Fox rozstała się z mężem

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się. Informację najpierw przekazały amerykańskie tabloidy, a teraz potwierdził ją mąż gwiazdy. To koniec bajkowej miłości.

Megan Fox i Brian Austin Green poznali się w 2004 roku na planie amerykańskiego sitcomu Hope&Faith. Aktorka miała wtedy zaledwie 18 lat, a jej przyszły mąż był od niej o 12 lat starszy. Dwa lata później zakochani ogłosili swoje zaręczyny.

Para dekadę temu wzięła ślub i wspólnie wychowuje trzech swoich synów. W 2015 roku aktorka złożyła wniosek o rozwód, a kilka dni później ogłosiła separację. Jak podaje amerykańska prasa, w zeszłym roku Megan wycofała złożone dokumenty i starała się ratować swoje małżeństwo.

W niedzielę na profilu społecznościowym męża Megan pojawił się niepokojący wpis. Gwiazdor Beverly Hills 902010 na Twitterze zamieścił wymowny cytat.

Motyle nudzą się, gdy zbyt długo siedzą na jednym kwiatku. Zaczynają się dusić. Świat jest duży i wspaniały, a one chcą go poznawać.

Od tego czasu spekulacje na temat rozstania aktorskiej pary sięgnęły zenitu.

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się

Okazuje się, że cytat, którym posłużył się Brian, ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Amerykańskie tabloidy donoszą, że małżeństwo już czas przymusowej kwarantanny spędziło oddzielnie. Była to pierwsza poważna oznaka kryzysu w ich związku. Przysłowiowym gwoździem do trumny były zdjęcia Megan przyłapanej przez paparazzi w towarzystwie innego mężczyzny.

W trakcie kwarantanny aktorka flirtowała z 30-letnim raperem Machine’em Gunem Kellym. Po jednym ze spotkań udali się wspólnie do jej apartamentu.

W najnowszym odcinku swojego podcastu 46-letni Brian odniósł się do ujawnionych zdjęć i wszystkich doniesień na temat jego żony. Aktor zdradził, że w ich małżeństwie wszystko zaczęło się psuć już pod koniec zeszłego roku.

Zawsze będę ją kochał i wiem, że ona zawsze będzie mnie kochać. Rodzina, którą zbudowaliśmy jest naprawdę fajna i wyjątkowa. Teraz planujemy skupić się na dzieciach i nadal spędzać razem rodzinne wakacje – oświadczył Brian Green.

Przypomnijmy, że para pobrała się w 2010 roku na Hawajach podczas bardzo kameralnej uroczystości. Wspólnie wychowują trzech synów: 8-letniego Noah, 6-letniego Bodhiego i najmłodszego Joruney’a, który ma zaledwie 4 lata. Megan i Brian rozstają się po niemal 15 latach związku.


Megan Fox i Brian Austin Green spodziewają się trzeciego dziecka

Megan Fox i Brian Austin Green spodziewają się trzeciego dziecka

Megan Fox, Brian Austin

Fotografia: www.lehighvalleylive.com

Beverly Hills, 90210 – Brian Austin Green

Beverly Hills, 90210 – Brian Austin Green

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×