Szukaj

Meghan Markle na Instagramie zarobi więcej niż Kylie Jenner. Stawki byłej księżnej są kosmicznie wysokie

Meghan i Harry nie schodzą z pierwszych stron gazet. Teraz najważniejszym tematem rozważań jest to, w jaki sposób para się utrzyma, kiedy już nie będzie otrzymywała wypłaty od królowej. Jednak nie ma się o co martwić. Mają pewne źródło olbrzymich dochodów.
Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Królowa Elżbieta II na początku roku przyjęła rezygnację Meghan i Harry’ego z pełnienia obowiązków starczych członków w rodzinie królewskiej. Nie zgodziła się jednak, by w nazwie produktów, które będą promować, używali słowa royal. Małżonkowie podporządkowali się woli, o czym powiadomili w oficjalnym oświadczeniu. Już wiadomo zatem, że na marce zarabiać nie będą, więc z czego będą żyć? Nie ma obawy.

Megahn Markle – ile zarobi na Instagramie?

Meghan i Harry zasłynęli z tego, że nie należą do najoszczędniejszych członków rodziny królewskiej. Już sam ich ślub kosztował 6,5 mln funtów. Dodajmy do tego dalekie podróże, ochronę, garderobę z najwyższej półki, różnego rodzaju udogodnienia.

Szacunki mówią, że przez ostatnie 2 lata księżna Meghan na samą swoją garderobę wydała 500 tys. funtów, czyli- bagatela – około 2,5 mln zł. Przypomnijmy też o remoncie willi w Frogmore Cottage, który kosztował podatników aż 2,5 mln funtów.

Cały czas są obawy, że po odejściu z rodziny królewskiej utrzymanie ich dotychczasowego standardu życia będzie bardzo trudne. Stacja CNBC zapewnia jednak, że książęca para może przebierać w ofertach zatrudnienia, a na odejściu z rodziny królewskiej zarobią prawdziwą fortunę.

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Według obliczeń za samo prowadzenie social mediów mogą zainkasować nawet 80 mln funtów rocznie. Czyli 1 mln za jeden post! W zasadzie nie muszą nawet kiwnąć palcem, żeby zarobić krocie. Zarobi więcej niż Kylie Jenner, która do tej pory była królową internetu.

Sussexowie mogą liczyć także na ok. 50 mln funtów za wydanie autobiografii i dodatkowe miliony za udział w imprezach, eventach, spotkaniach i wykładach. Dodając te sumy do ich obecnego budżetu wiadomo, że problemy finansowe im nie grożą.

Meghan i Harry – jakim mają budżet do dyspozycji?

Według Daily Mail, Harry otrzymuje ok. 2 mln funtów z rocznego Suwerennego Gruntu dla najstarszych członków rodziny królewskiej, które są opłacane przez podatników.

Dodatkowo zarówno Harry, jak i William otrzymują finansowe wsparcie od ojca, księcia Karola. W ubiegłym roku było to 5 mln funtów.

Trzeba pamiętać także o prywatnym majątku Meghan, który oszacowano na około 4 mln funtów, a ten księcia wynosi aż 30 mln funtów.

To nie wszystko – dochodzi 20 milionowy spadek po Dianie i 7 mln znajdujących się na funduszu powierniczym.

Łącznie jest to ponad 60 mln funtów! Suma ta może tez w każdej chwili wzrosnąć do nawet 150 milionów!


Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×