Szukaj

Harry i Meghan wywlekają rodzinne brudy do mediów. Rodzina królewska przeciera oczy z niedowierzania: „Księżna Diana byłaby załamana”

Jak rodzina królewska zareagowała na dokument o Williamie?

Meghan Markle i książę Harry są bohaterami nowego filmu dokumentalnego. W pałacu nastąpiło prawdziwe poruszenie po jego emisji. Jak zareagowała rodzina królewska?

Meghan Markle i książę Harry kilka tygodni temu wybrali się w podróż do Afryki. Podczas spotkań z lokalną społecznością nie byli sami – towarzyszyły im kamery, które rejestrowały materiał na potrzeby filmu dokumentalnego Harry and Meghan: An Africna Adventure. 

Zobacz: Książę Harry już nawet nie ukrywa konfliktu z księciem Williamem! Swoimi słowami dolał oliwy do ognia

Rodzina królewska obejrzała materiał o Harrym i Meghan. Jak zareagowała?

Materiał został wyemitowany w minioną niedzielę. Nie zabrakło w nim mocnych, a zarazem szczerych momentów. Księżna i książę opowiedzieli o presji życia w rodzinie królewskiej, w świetle reflektorów. Meghan ze łzami w oczach stwierdziła, że będąc atakowana w ciąży nie czuła się okay, Harry stwierdził, że w jego relacjach z bratem Williamem były trudne momenty.

Zobacz: Meghan Markle udzieliła wywiadu o ciąży. Wyjawiła mnóstwo sekretów. Pierwszy raz zdobyła się na taką rozmowę

Meghan Markle - wywiad dla brytyjskiej telewizji

Meghan Markle – wywiad dla brytyjskiej telewizji

Kiedy dokument ujrzał światło dzienne, obejrzeli go też mieszkańcy pałacu. Jak donosi Mirror rodzina królewska, a zwłaszcza starsi, są zaniepokojeni tym, że Harry nie potrafi dogadać się z bratem. Jest to bowiem ostatnia rzecz, jakiej życzyłaby sobie ich matka.

Wielu członków rodziny twierdziło, że widok oddalających się od siebie się synów byłby ostatnią rzeczą, jakiej chciałaby Diana – donosi informator tabloidu.

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Eksperci są też zaniepokojeni przyszłością Meghan i Harry’ego w rodzinie królewskiej.

Mówi się, że starsi członkowie rodziny królewskiej są bardzo zaniepokojeni kierunkiem, w którym podążają Harry i Meghan i to bardzo poważnie. Mam nadzieję, że podczas sześciotygodniowego urlopu, małżonkowie zastanowią się, co dalej.

Przypomnijmy, że małżonkowie wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Tam mają podjąć decyzję o tym, czy są gotowi na to, by wyruszyć na wojnę z mediami.

Zobacz: U Meghan i Harry’ego nie dzieje się dobrze. Przerażony Książę William bije na alarm! Przekazał niepokojące wieści


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×