Szukaj

Zabiegi upiększające zmieniły twarz Meg Ryan. Już nie wygląda jak 31 lat temu, gdy zagrała w ,,Kiedy Harry poznał Sally”

Meg Ryan – metamorfoza

Meg Ryan – metamorfoza

Meg Ryan przed laty uważana była za jedną z najlepszych amerykańskich aktorek lat 90. Gwiazda mogła liczyć na angaże w największych światowych produkcjach. Jedna rola przekreśliła całą jej karierę. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?

Meg Ryan od późnych lat 90. uznawana była za niekwestionowaną królową komedii romantycznych. Przez ponad 10 lat gościła na ekranach widzów na całym świecie.

Gwiazda wystąpiła w filmach, które jednogłośnie zostały uznane za dzieła wszechczasów. Grała w takich kinowych hitach jak: Masz wiadomośćMiasto aniołówBezsenność w Seattle czy Kiedy Harry poznał Sally. Niestety na początku 2001 roku artystka zdawała się znikać z ekranów filmowych. Rola w bardzo krytykowanym filmie In the cut wystarczyła, by przerwać jej pasmo sukcesów.

Meg Ryan – początki kariery

Meg Ryan, a właściwie Margaret Mary Emily Anne Hyra, urodziła się 19 listopada 1961 roku w Fairfield. Jest córką niespełnionej aktorki i nauczyciela matematyki. Rzadko kiedy się o tym wspomina, ale aktorka ma polskie korzenie.

Meg po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w 1981 roku, gdy reżyser George Cukora zaangażował ją do dramatu Bogate i sławne. Debiut kinowy dał jej możliwość wystąpienia w operze mydlanej As The World Turns, emitowanej przez CBS. Na planie produkcji spędziła dwa lata.

W międzyczasie otrzymywała mniejsze angaże. W latach 80. wystąpiła w reklamie sieci fast foodów Burger King, horrorze Amityville III: Demon oraz komedii Uzbrojeni i niebezpieczni.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Sally, w którą wcieliła się w komedii romantycznej Kiedy Harry poznał Sally. Niemal każdy kojarzy scenę, w której gwiazda w restauracji udawała orgazm.

Rola ta sprawiła, że w świecie show-biznesu uchodziła za specjalistkę od ról komediowych. Duża popularność pozwoliła jej przebierać w propozycjach. Mało kto wie, że to ona miała wcielić się w rolę prostytutki w filmie Pretty Woman, którą ostatecznie przyjęła Julia Roberts.

Nic nie wskazywało na to, że już wkrótce zniknie z ekranów. Jej karierę przekreśliła rola, którą otrzymała w 2003 roku. Film In the cut, w którym wcieliła się w rolę głównej bohaterki, Frannie Thorstin. Widzowie byli przyzwyczajeni do jej komediowego oblicza, dlatego też rola w thrillerze o zabarwieniu erotycznym totalnie zburzyła jej dotychczasowy wizerunek i w mgnieniu oka stała się najmniej lubianą i szanowaną artystką.

Czym obecnie zajmuje się Meg Ryan?

Po roli w In the cut aktorkę zalała fala negatywnych komentarzy, których nie była w stanie dłużej znosić. Krytycy szeroko komentowali jej występ, twierdząc, że powinna przygotować swoich fanów na to, że zobaczą ją w zupełnie innym wydaniu. Choć to nie pierwszy raz, gdy wystąpiła nago i tak wielokrotnie zarzucono jej zbytnie wyuzdanie.

Meg postanowiła ustąpić, jednak nie zrezygnowała z pracy przy największych produkcjach filmowych. Aktorka przekwalifikowała się i obecnie pracuje za kamerą. W 2015 roku zadebiutowała jako reżyser filmu Ithaca. Żeby tego było mało, w produkcji wcieliła się również w jedną z ról. W dramacie zagrała u boku Toma Hanksa i swojego syna, Jacka Quaida.

Jak teraz wygląda Meg Ryan? Ile ma lat?

Aktorka obecnie praktycznie wcale nie przypomina Meg, którą mogliśmy poznać w filmie Kiedy Harry poznał Sally. Upływ czasu nie odebrał jej dawnego uroku, jednak bardzo zmienił rysy twarzy. Ryan starała się zatrzymać młodość, korzystając z zabiegów upiększających. Choć nie wygląda na 59 lat, to wizyty w klinikach medycyny estetycznej widać gołym okiem.

Meg Ryan obecnie

Meg Ryan obecnie

Gwiazda nadal jest blondynką, ale długowłosą. Nie utraciła jednak dawnego temperamentu, ma figurę modelki i uśmiech, który nadal łamie męskie serca.


Jak wygląda obecnie Meg Ryan?

Jak wygląda obecnie Meg Ryan?

Meg Ryan w filmie kiedy Harry poznał Sally

Meg Ryan w filmie kiedy Harry poznał Sally

Meg Ryan w filmie kiedy Harry poznał Sally

Meg Ryan w filmie kiedy Harry poznał Sally

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×