Media bez wyboru. Gwiazdy „Dzień Dobry TVN” pokazały przerażający widok studia o poranku

Media bez wyboru

Media bez wyboru

Media bez wyboru. Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, Mateusz Hładki – gwiazdy Dzień Dobry TVN pokazały przerażający widok studia. Co mówią w relacjach na Instagramie?

Media bez wyboru – hasło zdominowało polski internet w środę, 10 lutego. Już od rana telewizja, radio, prasa oraz portale internetowe protestują przeciwko rządowym planom wprowadzenia nowego podatku od reklam. Zarządy największych wydawnictw w Polsce zwróciły się z otwartym listem do przedstawicieli władz. W ramach ogólnokrajowego protestu nie są publikowane dzisiaj żadne treści.

Również osoby publiczne masowo wsparły sprzeciw, a na Instagramie od samego rana możemy przeczytać mnóstwo wpisów tych, którzy postanowili przyłączyć się do strajku lub solidaryzują się z protestującymi.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN pokazały w swoich social mediach przerażający widok studia. Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak i Mateusz Hładki przybyli w środowy poranek do pracy. Programu jednak nie nadano. Co mówią w relacjach na Instagramie?

Media bez wyboru. Gwiazdy Dzień Dobry TVN pokazały przerażający widok studia

Ewa Drzyzga jeszcze w nocy na Instagramie zachęcała do oglądania Dzień Dobry TVN. Pokazała, co i kogo będzie można zobaczyć w środowy poranek. Była gotowa do dyżuru z Agnieszką Woźniak-Starak, która również o świcie pojawiła się w pracy.

Niestety sytuacja, jaką zastały, jest obecnie komentowana w całym kraju i poza jego granicami:

To jest absolutnie wyjątkowy dzień, ja nie pamiętam w historii swojego dziennikarskiego życia, żeby faktycznie wszystkie media się ze sobą skrzyknęły, żeby to był protest na cały dzień w całej Polsce. Taką planszę zobaczycie dzisiaj, zamiast swojego ulubionego przedpołudniowego programu Dzień Dobry TVN – powiedziała Drzyzga.

Pokazała także Agnieszkę Woźniak-Starak, która nagrywała relację na swój Instagram:

Jest z nami Agnieszka. Jest pani producent, są operatorzy. Jesteśmy, ale nie nadajemy. Bądźcie z nami – zakończyła.

Jej współprowadząca w tym samym czasie mówiła:

No słuchajcie, widzieliście co się dzisiaj dzieje na waszych ulubionych portalach i w stacjach telewizyjnych. TVN oczywiście protestuje razem z innymi nadawcami prywatnymi przeciwko podatkowi  od reklam, który chce wprowadzić rząd, bo jest to po prosty haracz wprowadzony pod pretekstem walki z Covidem, haracz, który może zniszczyć prywatne media. I tak będzie wyglądał medialny świat. My się przyłączamy, dzisiaj DDTVN nie będzie. Przyszliśmy do studia, w tej chwili idziemy do domu. Także do zobaczenia innym razem.

Także Mateusz Hładki pojawił się o poranku w studiu śniadaniówki. On także zdecydował się skomentować to, co zastał o świcie:

Słuchajcie, takiej sytuacji jeszcze absolutnie nigdy nie było. Przyjechałem rano do pracy, ale dzisiaj programu DDTVN nie będzie. Podobnie jak nie nadaje TVN24, a wszystko w związku z protestem. Protest ten związany jest z propozycją przepisów, dotyczących opodatkowania prywatnych mediów, nałożenia dodatkowych opłat z reklam. Ogromne pieniądze, to byłby ogromny cios dla mediów, dlatego dzisiaj media w Polsce, niektóre, solidarnie, protestują i programu nie będzie.

Hładki pokazał studio i planszę, którą widzowie zobaczyli zamiast programu Dzień Dobry TVN. I na jego relacji widzimy Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę, które w swoich social mediach nadawały ze studia dla fanów.

Jeden element jest wspólny we wszystkich trzech relacjach – przerażająco puste studio.


Media bez wyboru - Ewa Drzyzga w nocy przygotowywała się do środowego programu

Media bez wyboru - Ewa Drzyzga w nocy przygotowywała się do środowego programu

Media bez wyboru - Ewa Drzyzga w nocy przygotowywała się do środowego programu

Media bez wyboru - Ewa Drzyzga w nocy przygotowywała się do środowego programu

Media bez wyboru - gwiazdy DDTVN pokazały studio

Media bez wyboru - gwiazdy DDTVN pokazały studio

Komentarze

 • Robert pisze:

  Tvn i wolny wybór , buhahhahahahaaa. Komunista miszczak i wielu innych komunistów pracujących w tvn . W tvn nie ma żadnej wolności , przecież to komuchy. A do zwolenników poprzedniej władzy – Stańcie w kolejce po 500 plus , wasi rodzice , dziadkowie dostali już 14 emeryturę ? ,ile razy podnieśli wam to waszą marną pensję, najniższą krajową? , wykorzystaliście już bony turystyczne?. Wasza bezczelność nie zna granic. Ludzie bez żadnego honoru, zrezygnujcie z tych przywilejów a dopiero potem wylewajcie swe żale i frustracje publicznie.Co za kmioty.

 • Gość pisze:

  Jakie mamy głupie PISOWSKIE społeczeństwo, same Janusze i Grażyny, które wstały z kolan.
  Podatki płacą wszystkie media. Tylko wolne, nie dziłają na zlecenie rządu.
  I nie tworzą rzeczywistości innej od tej co jest, typu: jak piękna prezydencka para, inteligentny prezydent, kościół bez pedofili, mądry premier, brak wirusa, politycy w SPA dla zdrowi, na nartach….
  A ten nasz naród w ciemnej du…, głosujący na PIS.

  • Pitrus pisze:

   Wytlumaczcie mi jedno bo nie rozumiem. Podatek? A co ma to wspolnego z wolnymi niezaleznymi mediami? Przeciez dalej mogą robic to co robią, ale za pieniądze. Troche z koryta im odejdzie i halo robią. Myslę ze przeciętny Kowalski chciałby godnie żyć aby utrzymac rodzinę pracując fizycznie przez miesiąc z tego co mają media z reklam za 10minut. Krzywda sie dzieje kolosą to płaczą. Dobre

  • chytrusek pisze:

   „Wolne media” pomijaja tematy niewygodne dla reklamodawców i ich interesów

  • Gość pisze:

   Ale z ciebie debil 👎

  • Ribol pisze:

   Tak tak swiat za czasow dinalda i lecha kapusia byl bardziej glupszy i wiecej ciemnoty

 • Gość pisze:

  Brawo Dla Polskiego Rządu

 • Joanna pisze:

  Wrzask podnoszą Ci co mają bardzo dobre wynagrodzenia. Komu imponują te pseudoelity. Zastanowcie się. Jak dla mnie to niech strajkują jak najdłużej. Ludzie sięgną po książkę a ich nie będzie stać na Zanzibar . Namawiamy ich do dalszego strajkowanie. Brawo Wy.

 • Gość z Krakowa pisze:

  Wszyscy,którzy opowiadają się nieplaceniem podatków przez kolosy medialne nie sa Polakami,popierajac to bezprawie myślą że będą zgarniac olbrzymią kasę, jednak do czasu.
  Tylko Polacy w Polsce i polskie firmy płacą największe podatki w Europie.Dokad to będzie trwało.
  Te panie z DDTVN faktycznie są najbardziej potrzebujące.Ludzie, czas ogarnąć się i żyć
  jak Pan Bog przykazał, a tych idiotycznych, niepotrzebnych majatkow do grobu nie weźmiecie, bądźcie w końcu ludźmi.

  • Mich pisze:

   Tyle że to zupełnie nie chodzi o to! Duzi sobie poradzą. Mali nie. TVP dostanie resztę z tego czego nie dostanie Rydzyk. Im większy podatek, że tym droższa reklama, im droższa reklama tym mniej chętnych na nią. Im mniej chętnych tym mniej kasy na produkcję. Mniej kasy tym większe gnioty np takie jak w TVP, ambitne seriale dla kucharek domowych. Im mniej ambitne produkcję tym głupsze społeczeństwo. Resztę dojedziemy 500+ i innymi łapówkami…

 • Gość pisze:

  Niech to towarzystwo weźmie się do roboty.Robole zapiera.
  na tych darmozjadów a bezprodukcyni zbierają śmietankę.Emeryt płaci , już dawno powinni zrobić z tym porządek.Giora PIS wzięli się za dziadostwo, przybędzie pieniędzy na służbę zdrowia.Tak trzymać.
  Agata