Mecz reprezentacji Polski przerwany! Bijatyka i brutalne faule. Czterech piłkarzy wyrzuconych z boiska. To przejdzie do historii

Mecz Polaków przerwany

Mecz Polaków przerwany

Mecz reprezentacji Polski przerwany! Piłkarze wyrzuceni z boiska, bijatyka i brutalne faule. Co się działo w rozgrywce między Francja i biało-czerwonymi?

Niezwykłe doświadczenia mają za sobą podopieczni trenera Wojciecha Kobeszki, czyli reprezentacja Polski U-18 w piłce nożnej. Zawodnicy brali udział w Tournoi International de Limoges we Francji. Ostatecznie turniej wygrali, ale po kuriozalnym spotkaniu z gospodarzami.

Mecz reprezentacji Polski przerwany. Dantejskie sceny na murawie

Spotkanie w Limoges rozpoczęło się od szybkiego trafienia Oliwiera Sławińskiego dla Polski. Po upływie 20 minut dwa gole dla Francji w krótkim odstępie czasu strzelili Mokrane Bentoumi i Ilyes Housni. Szybko jednak wyrównał Olaf Kozłowski, a w drugiej części gry trzecią bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kacper Masiak i wówczas zaczęły się dantejskie sceny.

Masiak trafił do siatki w 70. minucie, a niedługo po tym mecz został zakończony, bo aż czterech francuskich piłkarzy zostało ukaranych czerwonymi kartkami. Z boiska wylecieli Ilyes Housni, Jeanuël Belocian, Yoni Gomis i Darnell Bile. Na wideo widać sytuację zakończoną czwartą czerwoną kartką – Darnell Bile bardzo brutalnie zaatakował wspomnianego już Masiaka, po której na murawie doszło do przepychanek.

Polak, wzburzony faulem, zaprotestował i został przezeń w owo czoło uderzony. Kiedy padł na murawę, przy linii bocznej wywiązała się obustronna przepychanka, również z udziałem graczy rezerwowych.

Ostatecznie mecz reprezentacji Polski do lat 18 z Francją w ramach Tournoi de Limoges został przerwany w 77. minucie z powodu nadmiernej liczby czerwonych kartek u Trójkolorowych.

Takich rzeczy to chyba najwytrawniejsi kibice piłki nożnej jeszcze nie widzieli.


Mecz Polaków przerwany

Mecz Polaków przerwany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×