NewsyMecz Polska-Ukraina. Enej miał ciężki wybór. Ich serce należy dzisiaj do...

Mecz Polska-Ukraina. Enej miał ciężki wybór. Ich serce należy dzisiaj do...

Mecz Polska-Ukraina. Enej miał ciężki wybór. Ich serce należy dzisiaj do...
Paweł Olszacki
21.06.2016 18:58

Właśnie trwa mecz Polska-Ukraina. Emocje sięgają zenitu. Obie drużyny miały już kilka sytuacji, dzięki którym mogły zapewnić sobie prowadzenie. Niestety, Biało-Czerwoni nie wykorzystali żadnej szansy i pierwsza połowa skończyła się remisem 0:0. Mamy nadzieję, że po przerwie uda nam się wypracować bramki, przynoszące na nasze konto trzy punkty.

Naszej drużynie kibicuje kilkanaście milionów Polaków. Wśród nich cała masa gwiazd. Zdjęciami z tego ważnego momentu pochwalili się m.in. Katarzyna Cichopek, Wojciech Łozowski, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, czy Olga Kalicka. Do ich grona możemy doliczyć zespół EnejChłopaki mają dziś nieco utrudnione zadanie, ponieważ ich serce jest polsko-ukraińskie. To naprawdę trudny moment, aby wybrać drużynę, którą będzie się wspierać. Mimo tego udało im tego dokonać. Jak sami napisali kibicują Biało-Czerwonym!

POLSKA!!! Czy dziś będzie wielki dzień? Trzymamy kciuki! Na pewno będzie dobrze!!! - napisali na Facebooku

Spodziewaliście się, że wybiorą Polaków?