NewsyMecz Polska - Irlandia: Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak zdobywają dwie bramki dla Polaków! [wideo]

Mecz Polska - Irlandia: Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak zdobywają dwie bramki dla Polaków! [wideo]

Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak nominowani do Drużyny Roku UEFA 2015
Natalia Brzostowska
11.10.2015 21:12, aktualizacja: 12.10.2015 03:41

Trwa właśnie mecz pomiędzy Polską a Irlandią w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016. Aby Polska mogła wejść do finałowych rozgrywek musi zremisować niżej niż 2:2 lub po prostu wygrać mecz. Dzięki brawurowej grze Roberta Lewandowskiego w poprzednim meczu, ze Szkocją, polska drużyna przybliżyła się do finału.

Dziś podczas spotkania z Irlandią pierwszą bramkę dla Polaków zdobył Grzegorz Krychowiak i to już w 13 minucie meczu! Zobaczcie jeszcze raz tę akcję:

Aktualizacja: Sędzia zarządził rzuty wolne dla Irlandii w 14 minucie spotkania: Aktualny wynik: 1:1 Robert Lewandowski zdobywa 2 bramkę dla Polskiej drużyny!