NewsyAwantura na meczu Polska-Anglia. Doszło do przepychanek między piłkarzami. Posypały się żółte kartki

Awantura na meczu Polska-Anglia. Doszło do przepychanek między piłkarzami. Posypały się żółte kartki

Mecz Polska-Anglia
Zuza Maciejewska
08.09.2021 22:40, aktualizacja: 08.09.2021 23:08

Niedawno biało-czerwoni rywalizowali podczas Euro 2020. Turniej nie zakończył się szczęśliwie dla naszych zawodników. Podopiecznym Paulo Sousy nie udało się opuścić grupy i awansować do 1/8 finału. Aktualnie piłkarze rywalizują o awans do Mistrzostw Świata. W środę na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzyli się z reprezentacją Anglii.

Mecz odbywał się przy udziale publiczności. Na trybunach nie zabrakło m.in. Anny Lewandowskiej, która dopingowała męża Roberta i pozostałych piłkarzy. Na tę okazje wybrała przepiękną stylizację, która z pewnością będzie stanowiła wzór do naśladowania dla fashionistek. Wybrała elegancki płaszcz, który połączyła ze świetnymi dodatkami. Gwiazda sportu nie była sama. Zabrała ze sobą córeczkę Klarę.

Mecz Polska-Anglia. Awantura między zawodnikami. Posypały się żółte kartki

Polacy na boisku dawali z siebie wszystko. Pierwszą połowę skończyli z remisem 0:0. Gdy sędzia ogłosił przerwę, nie brakowało emocji. Rozpętała się awantura, w której wzięli udział prawie wszyscy piłkarze. Chociaż nie wiadomo, o co dokładnie poszło, posypały się żółte kartki. Te otrzymali Kamil Glik oraz Harry Maguire.

Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać przepychankę między zawodnikami. Można było odnieść wrażenie, że w pewnym momencie wymiana zdań zakończy się bójką.

Ostatecznie piłkarze wrócili do szatni. Gdy rozpoczęła się druga połowa, jako pierwsi do głosu doszli goście. W 74. minucie udało im się przechytrzyć Wojciecha Szczęsnego i umieścili celnie piłkę w świetle bramki. Na bramkę biało-czerwonych kibice musieli poczekać prawie 20 minut. Tę strzelił Damian Szymański, który zdobył punkt w doliczonym czasie gry.

Internauci są zadowoleni z wyniku. Na Instagramie nie szczędzą miłych słów pod adresem biało-czerwonych:

• Walka do samego końca popłaciła. Brawo!
  • Dawno nie widziałam tak dobrego meczu jeśli chodzi o polską drużynę.