Szukaj

#MeAt20 – nowy challenge podbija internet. Na czym polega?

MeAt20 – stare zdjęcia gwiazd

MeAt20 – stare zdjęcia gwiazd

#MeAt20, to nowy challenge, który podbija Instagram. Sprawdziliśmy dla Was, jak polskie gwiazdy wyglądały w wieku 20 lat. Te fotki to prawdziwe rarytasy!

Kwarantanna spowodowana koronawirusem przeniosła życie towarzyskie do internetu. Instagram stał się głównym łącznikiem ze światem. Przymusowa izolacja uwolniła w internautach ogromne pokłady kreatywności. Okazało się, że social media są świetnym miejscem do zabawy z przyjaciółmi i gwiazdami.

Ludzie na całym świecie zaczęli wymyślać najróżniejsze wyzwania, w których uczestniczą miliony internautów. Ostatnio serwisach społecznościowymi zawojował #pillowchallenge. Polegał on stworzeniu kreacji z poduszki. Udział w zabawie wzięło wiele gwiazd, wśród nich Aneta Zając, Maffashion i Joanna Koroniewska. Teraz przyszła pora na kolejną próbę sił. I to jaką!

#MeAt20 – na czym polega nowy challenge?

#Meat20 to kolejna po #10YearChallenge zabawa, w ramach której internauci wyciągają z archiwów swoje stare zdjęcia. Tym razem z okresu, gdy mieli 20 lat. Publikacje na profilu opatrzone tytułowym hasztagiem cieszą się ogromną popularnością. W ciągu kilkunastu godzin zamieszczono ponad 25 tysięcy postów.

Na razie zabawa cieszy się głównie popularnością w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, ale z pewnością kwestią czasu jest aż zawita do Polski.

#MeAt20 – zdjęcia polskich gwiazd

Postanowiliśmy nieco wyprzedzić polskie gwiazdy i sprawdzić jak wyglądały, mając 20 lat. Kuba Wojewódzki, Michał Szpak, Maja Sablewska, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Górniak… Każdy z nich reprezentował inną dekadę. Kto zmienił się najbardziej?


Kuba Wojewódzki 20 lat

Kuba Wojewódzki 20 lat

Edyta Górniak w 1994 roku. Stare zdjęcia gwiazdy

Edyta Górniak w 1994 roku. Stare zdjęcia gwiazdy

Michał Szpak 20 lat

Michał Szpak 20 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×