Szukaj

Mąż zabrał Ewę Farną na wakacje mimo obostrzeń. Razem z synkiem szaleją w… Przebili wszystkie gwiazdy!

Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna zawsze może liczyć na męża. Martin Chobot właśnie udowodnił, że dla ukochanej żony jest w stanie zrobić wszystko - nie ma rzeczy niemożliwych. Jego wyczynem wokalistka podzieliła się w sieci.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że zostaliśmy zamknięci w domach. Wielu z nas skarży się, że spowodowało to, iż waga szybuje w górę, a malejące w zastraszającym tempie ubrania nie poprawiają samopoczucia. Do tego jeszcze kuszą nas zewsząd zdjęcia osób, które mimo wszystko wybrali się na wakacje w tropiki.

Ewa Farna, która zachwyca nową sylwetką, bo dla niej izolacja okazała się momentem, w którym mogła poświęcić więcej czasu synkowi, mężowi i swojemu zdrowiu, zdaje się dobrze wykorzystywać ten trudny czas. Widocznie traci na wadze, a jej każde kolejne zdjęcie w social mediach zachwyca. Na każdym kadrze widać wyraźnie, że jest już bardzo szczupła.

Jednak i jej zaczęło doskwierać zamknięcie. Poskarżyła się mężowi, Martinowi Chobotowi, a ten zafundował jej wspaniały relaks… Prawie taki, jak sobie wymarzyła.

Mąż Ewy Farnej zafundował żonie egzotyczne wczasy

Ewa Farna, oglądając instagramowe profile gwiazd odpoczywających w tropikach, zapragnęła także wybrać się na wczasy. Poskarżyła się swojemu małżonkowi, że już rok są zamknięci w domu i marzy jej się plaża i piasek.

Ja:” Chcialabym juz gdzies wyjechac, jestesmy caly rok zamknieci w domu, juz mam tego dosyc.. Wiesz, palmy, dzieciak w piachu na plazy, my drineczek w reku…”

Chobot podkreślił, że niestety, ale nawet nie mogą pojechać do rodziny. Mimo to Ewa dalej marzyła o wakacjach…

Martin:” Ale nie mozemy teraz odwiedzic nawet rodziny w kraju- takie obostrzenia sa a ty chcesz jechac gdzies na drugi koniec swiata.”

Ja: “ Ale tutaj chyba i tak statystycznie najgorsza sytuacja, a wiesz, wszyscy na tym Instagramie sie chwala Dubajem czy Kanarami, tez bym tak chciala kurde…”

Martin postanowił, że spełni marzenie żony. Prawdziwy z niego bohater.

Ide umyc rece, wracam a tu taka sytuacja.
Dubaju nie ma, ale coz, doceniam chec.

Na koniec relacji z wielkanocnego dnia, Ewa złożyła życzenia świąteczne internautom.

Pieknych i slonecznych Swiat Wielkanocnych (zachowano pisownię oryginalną, red.) – napisała.

Post Ewy niezwykle rozbawił fanów wokalistki. Piszą, że jej mąż stanął na wysokości zadania i wykazał się kreatywnością. Także synek Farnej, który pojawia się na drugim zdjęciu skradł ich serca – podczas gdy gwiazda wyciąga się na leżaku, Artur jest ubrany w ciepłą kurteczkę, buty i ma na główce czapkę.

Taki Dubaj, jaki stworzył Martin Chobot, każdy z nas może mieć w domu. Wystarczy odrobina dobrej woli.


Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna - wakacje

Ewa Farna z synem

Ewa Farna z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×