Szukaj

Mąż Oli Jordan drży o zdrowie córeczki. Na ciele Elli pojawiły się niepokojące zmiany

James Jordan

James Jordan

James Jordan, mąż Oli Jordan, jest bardzo zaangażowanym ojcem. Mała Ella wywróciła świat tancerzy do góry nogami, jest ich prywatnym cudem, więc nic dziwnego, że otaczają ją troską i miłością. Ostatnio gwiazdor zwrócił się o poradę do internautów, martwił się o zdrowie córeczki.

Od kiedy został ojcem, James Jordan cieszy się każdą chwilą ze swoją małą Ellą. Od czasu kiedy dziewczynka pojawiła się w życiu tancerza i jego żony, Oli Jordan, stała się centrum ich świata, a także opanowała social media mamy i taty. To tam dzielą się swoją radością, troskami, każdym uśmiechem malutkiej.

W czwartek na Twitterze poprosił internautów o radę. Martwił się o zdrowie córki.

James Jordan martwi się o zdrowie Elli

James napisał, że ​​mała Ella była nękana uporczywą wysypką na brzuszku i plecach przez ostatni miesiąc – i jest bardzo zmartwiony. Jednak lekarze zalecili, aby nie panikował, chyba że tej wysypce towarzyszy gorączka.

Pytając o radę na Twitterze, James napisał:

Cześć ludzie. Moje dziecko ma wysypkę na brzuszku i plecach. Lekarz mówi, żeby się nie martwić, jeśli nie towarzyszy mu gorączka. Trwa to od co najmniej 4 tygodni, a teraz pojawiają się plamy na ciele. Wszelkie sugestie dotyczące tego, z czym możemy się mierzyć, mile widziane. Dziękuję.

Na pytanie świeżo upieczonego ojca odpowiedziało sporo internautów.

Może to być wiele rzeczy, mleko, detergent, jedzenie, @The_JamesJordan zabierz ją na kontrolę jak najszybciej. Uważajcie, calusy – napisała jedna z internautek.

Inni namawiali Jamesa, żeby zabrał pięciomiesięczną córeczkę prosto do lekarza. Podczas gdy ktoś inny sugerował, że wysypka może być związana z refluksem Elli.

Czy dobrze pamiętam, że boryka się z refluksem… Najczęściej wiąże się to z alergią na mleko… Poproś o zmianę mleka, jeśli karmisz butelką, a jeśli żona karmi piersią, niech unika nabiału. Jeśli karmisz butelką, zobaczysz zmiany bardzo szybko … Jeśli jest karmienie piersią – potrwa to dłużej.

Przypomnijmy, że w kwietniu James i Ola przeżyli traumatyczną noc, którą mieli z Ellą po tym, jak została przewieziona do szpitala z ciężkim refluksem.  W rozmowie z Hello! James powiedział:

To oczywiście wspaniałe, że nie jest to nic poważniejszego, ale jest to coś, o czym chcemy porozmawiać, ponieważ, jako nowi rodzice przestraszyliśmy się, nasze serca zaczęły bić szybciej.

Jak widać, James martwi się o swoją kruszynkę i porady szuka wszędzie.


Dodaj komentarz

  • Gość773 pisze:

    U mojego dziecka wciskali lekarza za jedzenie mleko itp a okazalo sie ze to atopowe zapalenie skóry i jedybe co to odpowiednie masci woec warto do dermatologa sie wybrac

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×