Szukaj

Trzeci mąż Marty Kaczyńskiej pierwszy raz skomentował narodziny ich wspólnego dziecka!

Mąż Marty Kaczyńskiej komentuje narodziny swojego dziecka

Przypomnijmy, że kilka dni temu Marta Kaczyńska ,urodziła swoje trzecie dziecko. Tym razem ojcem bobasa  jest trzeci mąż córki Lecha Kaczyńskiego –  tajemniczy brunet Piotr Zieliński. Po narodzinach dziecka, radosną nowiną pochwaliła się starsza córka Marty Kaczyńskiej, która opublikowała na swoim profilu zdjęcie maluszka. Do tej chwili nikt z rodziny Marty nie ujawnił jednak płci oraz imienia jej trzeciego dziecka.

W tym celu dziennikarze Faktu skontaktowali się z mężem Marty Kaczyńskiej – Piotrem, który pierwszy raz wypowiedział się w temacie swojego ojcostwa, zdradzając przy tym płeć i imię swojego dziecka.

Wcześniej media plotkarskie sugerowały, że Marta Kaczyńska urodziła syna. Miała na to wskazywać niebieska opaska, jaką zauważono na rączce maluszka w szpitalu.

Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę – powiedział dr n. med. Maciej Socha, kierownik oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku dla Super Expressu

Obecnie już wszystko jest jasne! Mąż Marty potwierdził, że został ojcem ślicznego synka!

To zdrowy, śliczny chłopczyk – wyjawił Piotr w Fakcie’

Zatem już oficjalnie wiadomo, że Marta Kaczyńska z poprzedniego małżeństwa ma dwie córki, a teraz powitała na świecie syna!

Gratulacje!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marta Kaczyńska urodziła! Mamy słodkie zdjęcie maleństwa!

Ciężarna Marta Kaczyńska z ogromnym brzuszkiem buszuje po centrum handlowym. Zajrzała na wyprzedaże i do sklepu z zabawkami

Zamieszanie z porodem Marty Kaczyńskiej! W mediach krążą fałszywe informacje

 


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×