Szukaj

Mąż Margaret na rocznicę ślubu zmienił fryzurę. Nie każdy mężczyzna odważyłby się na taką metamorfozę

Margaret fryzura męża

Margaret fryzura męża

Mąż Margaret postanowił zmienić swój wizerunek. Raper uczcił pierwszą rocznicę ślubu nową fryzurą. Jak wygląda po metamorfozie?

Margaret przez kilka lat była jedną z najpopularniejszych gwiazd popu. Jej przeboje leciały we wszystkich rozgłośniach radiowych. Cały czas koncertowała, udzielała wywiadów i brała udział w największych wydarzeniach muzycznych w kraju. Chętnie udzielała także wywiadów, pojawiała się w reklamach i programach rozrywkowych. Była też bardzo aktywna w social mediach, gdzie zgromadziła całkiem sporą grupę fanów. Często pojawiała się na ściankach i gościła na czerwonym dywanie.

W pewnym momencie artystka zniknęła z show-biznesu. Przez kilka długich miesięcy próżno jej było szukać podczas stołecznych imprez, a nawet w social mediach. Całkowicie zawiesiła swoje konto na Instagramie. Fani byli bardzo zaniepokojeni jej długą nieobecnością. Jedna z najbarwniejszych postaci w polskiej muzyce dosłownie zapadła się pod ziemię. Po kilku miesiącach gwiazda przerwała milczenie. Jej obserwatorzy uspokoili się, gdy na swoim profilu umieściła pierwsze nagranie.

Mąż Margaret świętuje rocznicę ślubu nową fryzurą. Odważnie!

Margaret w tym czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Całkowicie zmieniła swój styl. Zrezygnowała z krzykliwej garderoby i wróciła z nowym muzycznym repertuarem. Wcześniej tworzyła proste piosenki, szybko wpadające w ucho. Teraz rapuje o życiu. Razem z mężem postanowili także wyprowadzić się z Warszawy i od kilku miesięcy mieszkają w małym domku w środku lasu, gdzie cieszą się upragnioną ciszą i spokojem.

Margaret na początku zeszłego roku wzięła ślub w całkowitej tajemnicy przed mediami. Piosenkarka i jej ukochany Kacezet, czyli Piotr Kozieradzki, pobrali się w Peru, a ślubu udzielili im miejscowi szamani. Pierwszą rocznicę tej wyjątkowej ceremonii raper postanowił uczcić w bardzo oryginalny sposób. Na profilu Margaret pojawiły się zdjęcia jej męża z niebieskimi, a wręcz błękitnymi włosami. U fryzjera postanowił nieco zaszaleć. Dumna żona pochwaliła się jego  nowym wizerunkiem.

Wyglądasz jak Smerf – żartowała.

Trzeba przyznać, że to dosyć odważna metamorfoza, a mąż wokalistki nie boi się zmian. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.  Jak Wam się podoba Kacezet w takim wydaniu?


Kacezet w niebieskich włosach

Kacezet w niebieskich włosach

Kacezet w niebieskich włosach

Kacezet w niebieskich włosach

Kacezet w niebieskich włosach

Kacezet w niebieskich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×