Mąż księżniczki Eugenii przyłapany w objęciach modelki. A dopiero co wzięli ślub

Eugenia jest wściekła na męża

Eugenia jest wściekła na męża

Księżniczka Eugenia jest wściekła i upokorzona. Jej mąż, Jack Brooksbank został przyłapany w objęciach modelki. Co donosi kolorowa prasa?

Księżniczka Eugenia, która jest 10. w kolejności do brytyjskiego tronu, we wrześniu ubiegłego roku poinformowała, że jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików, a w podpisie przekazała, że zarówno ona, jak i jej mąż, Jack Brooksbank są bardzo szczęśliwi.

Jack i Eugenia poznali się przez wspólnych znajomych w 2010 roku podczas wyjazdu na narty w szwajcarskim kurorcie Verbier. Brooksbank oświadczył się córce księcia Yorku i Sary Ferguson podczas wycieczki do Nikaragui — pozwolił ukochanej samej zaprojektować pierścionek zaręczynowy z zakupionego wcześniej przez siebie szafiru.

Wnuczka królowej Elżbiety II wyszła za mąż w 2018 roku. Urządzono spektakularne przyjęcie, które było szeroko komentowane w prasie. We wtorek 9 lutego 2021 roku małżonkowie po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się August Philip Hawke Brooksbank.

Jednak nad szczęściem małżonków zadaje się, że zawisły czarne chmury. Mąż Eugenii został przyłapany w objęciach modelki.

Mąż księżniczki Eugenii przyłapany w objęciach modelki

Jack pozował do zdjęć, gdy bawił się z modelkami na Capri. Księżniczka Eugenia jest wściekła po tym, jak jej mąż został przyłapany z grupą pięknych kobiet we Włoszech, podczas gdy ona pozostaje w Windsorze i opiekuje się ich 6-miesięcznym synkiem.

W zeszłym tygodniu Jack Brooksbank, ambasador marki tequili George’a Clooneya, Casamigos, spędził weekend na wyspie Capri. Relaksował się na pokładzie luksusowego jachtu z kilkoma skąpo odzianymi kobietami. Dołączyły do ​​niego globalna dyrektorka Casamigos, Rachel Zalis, włoska modelka, Erica Pelosini i Maria Buccellati, modelka, która została ambasadorką marki.

Wyglądało na to, że grupa świetnie się bawi, a Maria nawet objęła 35-letniego Jacka, aby zrobić kilka zdjęć, które później udostępniła na Instagramie. Podczas gdy 31-letnia księżniczka Eugenia jeszcze przed ślubem doskonale zdawała sobie sprawę z dawnej reputacji męża, informator mówi New Idea, że ​​czuje się poniżona zachowaniem Jacka.

Eugenia wiedziała, kiedy wyszła za Jacka, że ​​w zasadzie płacono mu za zabawianie klientów, ale zgodzili się, że nigdy nie będzie robił tego publicznie — mówi źródło — Teraz jest w mediach i na Instagramie jakiejś gorącej włoskiej modelki, podczas gdy ona jest w domu z dzieckiem. Eugenia jest wściekła.

Jack wróci do domu z podkulonym ogonem, bo zna żonę i wie, że jest zła i rozczarowana i nieźle da mu popalić. Zwłaszcza że impreza na łodzi miała miejsce zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Brooksbank został dostrzeżony na pełnej alkoholu kolacji w Wielkiej Brytanii, gdzie z kolei został przyłapany na przytulaniu się do koleżanki.


Mąż księżniczki Eugenii na okładce New Idea

Mąż księżniczki Eugenii na okładce New Idea

Mąż księżniczki Eugenii na okładce New Idea

Mąż księżniczki Eugenii na okładce New Idea

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×