Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej miał romans ze znaną piosenkarką. Wiemy, co ich poróżniło

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej, Bartłomiej Wróblewski, spotykał się ze znaną piosenkarką. Kto go zauroczył i co ich poróżniło?

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kariera może iść w parze z życiem prywatnym. Nie tylko co jakiś czas realizuje ciekawe projekty, ale także znajduje czas dla swoich bliskich. Pod koniec sierpnia 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego. Kilka lat później pojawił się na świecie ich synek, Jasiu.

Małżonkowie w tym roku będą świętować 13. rocznicę ślubu. Podobno marzą o tym, by odnowić przysięgę małżeńską w Rzymie:

Często rozmawiają o tym, że chcieliby powtórzyć przysięgę małżeńską właśnie w Rzymie – zdradza w rozmowie z „Na żywo” przyjaciel rodziny.

To miejsce ma dla nich szczególne znaczenia. Zakochani poznali się w drodze do stolicy Włoch. Także tam się zaręczyli. Podobno w Rzymie planowali wziąć ślub. Rodzina przekonała ich jednak do tego, by uroczystości odbyły się w Warszawie.

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej, Bartłomiej Wróblewski, miał romans z Patrycją Markowską

Mimo iż Wróblewski od wielu lat jest szczęśliwy u boku Kożuchowskiej, Małgorzata nie jest jedyną gwiazdą, z którą się spotykał. Wcześniej był związany z Patrycją MarkowskąSuper Express przypomina, że piosenkarka nie ukrywała tej relacji. Ze swoim ówczesnym partnerem gościła w telewizji i nazywała go swoim narzeczonym:

Patrycja Markowska zabrała nawet Wróblewskiego do programu Jak łyse konie, którego gwiazdą był Grzegorz Markowski. Publicznie mówiła, że to jej narzeczony! Przyszły (niedoszły) teść też zdawał się akceptować Wróblewskiego, zwłaszcza, że Patrycja traktowała tę relację wyjątkowo poważnie. Mówiono już nawet o ślubie! – podaje tabloid.

Po pewnym czasie w ich związku zaczęły się pojawiać problemy. Tabloid ujawnia, że chociaż piosenkarka cieszyła się z życia w blasku reflektorów, jej ukochany nie podzielał tego entuzjazmu. Przez to zaczęli się od siebie oddalać:

Patrycja Markowska robiła zawrotną karierę i brylowała w mediach i na imprezach branżowych. Jej entuzjazmu i radości z życia w blasku reflektorów nie podzielał jednak Bartłomiej Wróblewski, który nie chciał uczestniczyć w tym świecie. Para coraz bardziej zaczęła się od siebie odsuwać – podaje Super Express.

Rok po rozstaniu z Markowską Bartłomiej Wróblewski poznał Małgorzatę Kożuchowską, z którą tworzy szczęśliwe małżeństwo.


Ślubne zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego (fot. Instagram)

Ślubne zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego (fot. Instagram)

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - historia miłości

Patrycja Markowska - 2011 vs. 2021

Patrycja Markowska - 2011 vs. 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×