Szukaj

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację. Zamieścił pierwszy wpis o chorobie po wyjściu ze szpitala

Kasia Skrzynecka ostatnio nie miała spokojnego życia. Nie dość, że wybuchła pandemia koronawirusa, przez którą przerwała prace w telewizji i teatrze, to jeszcze jej mąż trafił z ostrym bólem do szpitala. Nie obyło się bez operacji.
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Wszystko zaczęło się dość dramatycznie. Na początku ubiegłego tygodnia mąż Kasi Skrzyneckiej dostał ostrych bóli. Słaniał się na nogach. Aktorka niewiele myśląc, zabrała go do jednej z prywatnych warszawskich klinik, ale z powodu pandemii koronawirusa, odmówiono mu pomocy.

Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem – nie wiem – wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu… – pisała Kasia na Instagramie.

Niestety żadne prośby nie przekonały obsługi klinki, by się zająć Marcinem. Aktorka wraz z mężem musiała szukać pomocy gdzie indziej. Udało się znaleźć w Centrum Medycznym Damiana. Tam już natychmiast zajęto się Marcinem.

Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą specjalisty, który przyszedł specjalnie, by pomóc w nagłym przypadku. Czekamy na decyzję o konieczności operacji… – relacjonowała Kasia.

View this post on Instagram

DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie ???? za natychmiastową reakcję i pomoc Slużb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid ???? Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarkom ???? Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą Specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. ???????????? Dziękuję Czekamy na decyzję o konieczności operacji…. Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid. DZiĘKUJĘ KLINICE #klinikadamiana #dobrylekarz

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Marcin Łopucki przeszedł operację

Ani aktorka, ani Marcin Łopucki nie zdradzili, co dolegało sportowcowi. Wiadomo tylko, że operacja trwała 4 godziny.

Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice – napisała Kasia.

A sam zainteresowany wspomniał o chorobie i operacji tylko przypadkiem, gdy na Instagramie rozwiązywał konkurs.

Przepraszam, że tak późno, ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia – napisał.

Marcin odrobinę więcej zdradził Twojemu Imperium, ale też nie był zbyt wylewny.

Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia – powiedział sportowiec.

Jedno jest pewne, rodzina Kasi Skrzyneckiej się nie nudzi podczas przymusowej kwarantanny.

My nie mamy czasu się nudzić!!!! I nie tracimy tego czasu również na ‚przesiadywanie’ w social mediach. Przeciwnie! Uczymy się online i z książek z dzieckiem, pomagamy, robimy lekcje wspólnie, pomagamy seniorom, porządkujemy razem dom, setki fajnych i pożytecznych rzeczy… i nie wiadomo kiedy robi się północ… – pisała ostatnio aktorka.

Całej rodzinie życzymy zdrówka.

View this post on Instagram

Przepraszam ,że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia. KONKURS NAGRODZONY ???????????? Serdecznie dziękuję za wszystkie nadesłane wierszyki i fraszki ???? Wszystkie trafne i zabawne ???? Jako ZWYCIĘZCÓW z radością nagrodziłbym ex equo Autorów : @bosskiroman oraz @mudpie89 ???? Jednak muszę wybrać Jednego Zwycięzcę, zatem wraz z docenieniem DODATKOWEGO waloru tekstu w postaci RAP'owej konstrukcji , NAGRODA powędruje do @mudpie89 !!!???????????????????????????? Dziękuję i GRATULUJĘ ????.Zwycięzcę proszę o przesłanie adresu na priv!!! @fitmeat #fitmeat #konkurs #chellenge #zdrowie #życie #man #food #foto #polska #Kulturystyka #fit #fitness #bodybuilding #classic #moc #mistrz #champion #woman #zabawa #instagram

A post shared by Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki) on


Marcin Łopucki

Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Oczywiście, nie mają czasu na social media. A to selfie pod szpitalem to Skrzynecka walnęła sobie przypadkowo zupełnie. Boże, co za zakłamanie ohydne.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×