Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację. Zamieścił pierwszy wpis o chorobie po wyjściu ze szpitala

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Kasia Skrzynecka ostatnio nie miała spokojnego życia. Nie dość, że wybuchła pandemia koronawirusa, przez którą przerwała prace w telewizji i teatrze, to jeszcze jej mąż trafił z ostrym bólem do szpitala. Nie obyło się bez operacji.

Wszystko zaczęło się dość dramatycznie. Na początku ubiegłego tygodnia mąż Kasi Skrzyneckiej dostał ostrych bóli. Słaniał się na nogach. Aktorka niewiele myśląc, zabrała go do jednej z prywatnych warszawskich klinik, ale z powodu pandemii koronawirusa, odmówiono mu pomocy.

Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem – nie wiem – wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu… – pisała Kasia na Instagramie.

Niestety żadne prośby nie przekonały obsługi klinki, by się zająć Marcinem. Aktorka wraz z mężem musiała szukać pomocy gdzie indziej. Udało się znaleźć w Centrum Medycznym Damiana. Tam już natychmiast zajęto się Marcinem.

Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą specjalisty, który przyszedł specjalnie, by pomóc w nagłym przypadku. Czekamy na decyzję o konieczności operacji… – relacjonowała Kasia.

View this post on Instagram

DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie ???? za natychmiastową reakcję i pomoc Slużb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid ???? Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarkom ???? Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą Specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. ???????????? Dziękuję Czekamy na decyzję o konieczności operacji…. Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid. DZiĘKUJĘ KLINICE #klinikadamiana #dobrylekarz

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Marcin Łopucki przeszedł operację

Ani aktorka, ani Marcin Łopucki nie zdradzili, co dolegało sportowcowi. Wiadomo tylko, że operacja trwała 4 godziny.

Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice – napisała Kasia.

A sam zainteresowany wspomniał o chorobie i operacji tylko przypadkiem, gdy na Instagramie rozwiązywał konkurs.

Przepraszam, że tak późno, ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia – napisał.

Marcin odrobinę więcej zdradził Twojemu Imperium, ale też nie był zbyt wylewny.

Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia – powiedział sportowiec.

Jedno jest pewne, rodzina Kasi Skrzyneckiej się nie nudzi podczas przymusowej kwarantanny.

My nie mamy czasu się nudzić!!!! I nie tracimy tego czasu również na 'przesiadywanie' w social mediach. Przeciwnie! Uczymy się online i z książek z dzieckiem, pomagamy, robimy lekcje wspólnie, pomagamy seniorom, porządkujemy razem dom, setki fajnych i pożytecznych rzeczy… i nie wiadomo kiedy robi się północ… – pisała ostatnio aktorka.

Całej rodzinie życzymy zdrówka.

View this post on Instagram

Przepraszam ,że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia. KONKURS NAGRODZONY ???????????? Serdecznie dziękuję za wszystkie nadesłane wierszyki i fraszki ???? Wszystkie trafne i zabawne ???? Jako ZWYCIĘZCÓW z radością nagrodziłbym ex equo Autorów : @bosskiroman oraz @mudpie89 ???? Jednak muszę wybrać Jednego Zwycięzcę, zatem wraz z docenieniem DODATKOWEGO waloru tekstu w postaci RAP'owej konstrukcji , NAGRODA powędruje do @mudpie89 !!!???????????????????????????? Dziękuję i GRATULUJĘ ????.Zwycięzcę proszę o przesłanie adresu na priv!!! @fitmeat #fitmeat #konkurs #chellenge #zdrowie #życie #man #food #foto #polska #Kulturystyka #fit #fitness #bodybuilding #classic #moc #mistrz #champion #woman #zabawa #instagram

A post shared by Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki) on


Marcin Łopucki

Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×