Córeczka Joanny Krupy uprawia niebezpieczny sport. Douglas Nunes pokazał zdjęcie i nie ukrywa dumy

Jaki sport uprawia Asha?

Jaki sport uprawia Asha?

Mąż Joanny Krupy pokazał na Instagramie, jaki sport uprawia Asha. Dziewczynka wygląda uroczo w swoim stroju, a jej wybór wcale nie jest oczywisty.

Joanna Krupa jest mamą trzyletniej Ashy. Jest tak dumna, że gdy tylko nadarzy się okazja, pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Na bieżąco możemy obserwować, jak dziewczynka dorasta oraz jakie zmiany zachodzą w jej wyglądzie.

Modelka od kilku lat dzieli swój czas pomiędzy Polskę i USA. W Los Angeles znajduje się jej dom, ale w ojczyźnie ma sporo zawodowych zobowiązań. Gdy przylatuje na przykład na nagrania Top Model, nie chce rozstawać się z rodziną, dlatego mąż i córka często jej towarzyszą. Modelka chce, by Asha jak najlepiej mówiła po polsku, chociaż sama czasami ma problem z ojczystym językiem. Ale jak wyznała w rozmowie z wp.pl, z czasem zrobiła z tego swój atut:

Miałam świadomość, że mój polski nie jest perfekcyjny, ponieważ za krótko chodziłam do polskiej szkoły. Postanowiłam więc, że sama będę miała do tego dystans. Kiedy ludzie zobaczyli, że potrafię się z siebie śmiać, zaczęli patrzeć na mnie bardziej przychylnie.

Joanna zdradziła, że marzeniem jej męża Douglasa Nunesa jest, żeby Asha zdobyła stabilny zawód. Jednak ta przejawia artystyczne zdolności, co może pokrzyżować jego plany.

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – zdradziła Joanna w rozmowie z Faktem.

Jednak rodzice nie chcą narzucać swojej córce żadnych wyborów.

Jak będzie starsza, to sama zdecyduje, a ja jej będę kibicować bez względu na to, co będzie chciała robić.

Nie ma żadnych wątpliwości, że zarówno Joanna, jak i Douglas będą wspierać córkę niezależnie od jej wyborów. Nunes właśnie pokazał, jaki sport wybrała jego mała księżniczka.

Mąż Joanny Krupy zdradził, jaki sport uprawia Asha

Douglas Nunes nie ukrywa, że Asha jest jego całym światem. Zajmuje się córką na równi z Joanną, a kiedy modelka pracuje w Polsce, chętnie przejmuje wszystkie obowiązki. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć dziewczynki. Ostatnie zdradziło internautom, jaki sport uprawia trzylatka. Okazuje się, że wybrała karate.

Niebezpieczna piekność – podpisał zdjęcie dumny ojciec.

Uśmiechnięta Asha pozuje ubrana w kimono z trenerami. Pod postem nie brakuje komplementów. Trzeba przyznać, że córeczka Krupy wybrała niebezpieczny sport. Na udostępnionym przez swojego tatę kadrze wygląda słodko.


Córka Joanny Krupy uprawia karate

Córka Joanny Krupy uprawia karate

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×