Niepokojące doniesienia fanów Britney Spears. Mają dowody, że mąż jej siostry stalkuje gwiazdę w sieci

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears jest intensywnie obserwowana w sieci przez męża jej siostry Jamie Lynn Spears? Fani wokalistki mają dowody, że Jamie Watson stalkuje ich ulubienicę.

 Britney Spears walczy o niezależność. Próbuje uwolnić się spod kurateli, którą została objęta 13 lat temu. Wcześniej nie wiedziała, że ma do tego prawo, a obecnie stara się ze wszystkich sił zmienić decyzje sądu. Jakiś czas temu przekazała w poście na Instagramie, że nie zamierza wracać na scenę, dopóki jej tata będzie miał wpływ na jej życie:

Dla tych z was, którzy zdecydują się krytykować moje teledyski… patrzcie, w najbliższym czasie nie będę występować na żadnych scenach z moim tatą zajmującym się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę !!!! Robię to przez ostatnie 13 lat.

Gwiazda zwróciła się do swojej siostry, Jamie Lynn Spears. Nie ukrywa, że ma do niej żal:

Nie podoba mi się, że moja siostra pojawiła się na rozdaniu nagród i wykonała remiksy MOICH UTWORÓW !!!!!

Siostry nie są w najlepszych relacjach. Britney ma żal do Jamie Lynn, że nie broniła jej i nie stała w jej obronie przez wiele lat, a uaktywniła się obecnie, kiedy ruch Free Britney stał się popularny.

Do tego Fani Księżniczki Popu uważają, że mąż jej siostry ją stalkuje w sieci. Przedstawiają dowody.

Mąż Jamie Lynn Spears stalkuje Britney Spears?

Fani Britney obserwując profil Jamie Lynn zauważyli coś niepokojącego. Przyłapali Jamiego Watsona na tym, że bardzo skrupulatnie przegląda posty gwiazdy. Stało się to po tym, jak siostra gwiazdy wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem, wśród fotek z wakacji. Mężczyzna trzymał w dłoni telefon, a na ekranie można było wypatrzeć cytat, który zamieściła ostatnio wokalistka. Internauci szybko zauważyli, że post z sentencją pojawił się na instagramowym koncie piosenkarki pomiędzy dwoma seksownymi fotkami bez biustonosza, które niedawno opublikowała.

Jamie Lynn szybko usunęła relację i zastąpiła ją inną. Jednak członkowie Free Britney zdążyli zrobić screeny i puścić je w obieg.


Zdjęcie w poście Jamie Lynn Spears

Zdjęcie w poście Jamie Lynn Spears

Usunięte z postu zdjęcie Jamie Lynn Spears

Usunięte z postu zdjęcie Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×