Mąż Agnieszki Chylińskiej poszalał i zrobił jej niesamowitą niespodziankę na 12. rocznicę ślubu. Marek dokładnie wie, co lubi jego żona

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Mąż Agnieszki Chylińskiej zrobił jej niespodziankę z okazji 12. rocznicy ślubu. Co takiego wymyślił, żeby uszczęśliwić żonę?

Agnieszka Chylińska swoje życie prywatne trzyma z dala od mediów. Wiadomo, że od 2010 roku jest żoną Marka, uzdolnionego grafika, i mają troje dzieci: 16-letniego Ryszarda, 12-letnią Esterę i 9-letnią Krystynę. Od czasu do czasu przemycała tylko co nieco na temat tego, co się dzieje w jej domu i tak kilka lat temu w jednym z wywiadów zdradziła, że u nich nie ma nudy:

Piłka nożna, ja uwielbiam. U nas w domu jest ogromny syf, ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony. Była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze. Marek podchodzi i mówi: kto zrobił takie plamy na telewizorze? A Krystyna mnie pod***liła i mówi: A bo mama nam pokazywała nam, z którym piłkarzem się ożeni.

Właśnie zbliża się rocznica ślubu Agnieszki i Marka, a on zrobił jej niezwykłą niespodziankę.

Mąż Agnieszki Chylińskiej zrobił jej niespodziankę z okazji 12. rocznicy ślubu

Dobry Tydzień donosi, że mąż Agnieszki Chylińskiej zaplanował wspólny wyjazd na Florydę. W Stanach Zjednoczonych mieszka brat artystki, Wawrzyniec. Przebywa tam także jej mama, więc wokalistka uwielbia tam wyjeżdżać. Dotychczas najczęściej motywacja były koncerty, teraz natomiast będzie to całkowicie prywatny czas, który będzie mogła spędzić z najbliższymi.

Tygodnik donosi także, że Agnieszka i Marek wybierają się za ocean bez swoich dzieci, co też będzie dla nich sporą nowością. Ryszard, Estera i Krystyna zostaną pod opieką dziadków, rodziców swojego taty. Chylińska ma być bardzo podekscytowana wyjazdem i już nie może się go doczekać.

To dla niej najlepszy prezent na rocznicę ślubu. Dobrze się tam czuje. Jest bardziej anonimowa, może bez stresu chodzić po sklepach, restauracjach i czuć się znacznie swobodniej niż w Polsce – powiedział jeden ze współpracowników Agnieszki Chylińskiej w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

12. rocznica ślubu szykuje się wyjątkowo, a niespodzianka jest strzałem w 10. Do tego we wrześniu ukazał się najnowszy singiel Agnieszki Chylińskiej Kiedyś do ciebie wrócę.

To kolejny ze zwiastunów nadchodzącej płyty Never Ending Sorry. Czekacie na ten krążek?


Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×