Jacek Olszewski po śmierci Agaty Mróz znalazł nową miłość! Agnieszka jest dla 14-letniej Liliany jak mama

Jacek Olszewski, córka Liliana, Agata Mróz

Jacek Olszewski ma nową partnerkę

Agata Mróz, która przegrała walkę z białaczką. Miała zaledwie 26 lat. Agata, mimo choroby, zdecydowała się donosić ciążę, dwa miesiące przed śmiercią urodziła córeczkę Lilianę. Po śmierci Agaty, jej mąż, Jacek Olszewski, został sam z niemowlakiem.

To już 10 lat bez Agaty Mróz. „Tak bardzo chciała żyć. Walczyła do końca”. Przypominamy poruszającą historię polskiej siatkarki

Olszewski, pogrążony w ogromnym smutku, przejął na siebie wszystkie obowiązki, stał się dla córeczki ojcem i matką. Po kilku latach, w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Mężczyzna nie miał czasu na randki, miłość znalazł przez internet osiem lat po śmierci Mróz. Nowa partnerka pomogła mu w wychowaniu córeczki.

Miłością Olszewskiego okazała się Agnieszka Frąckowiak, stylistka, która dla niego opuściła swój rodzinny Wrocław. Przypomnijmy, że Agnieszka na początku nie miała pojęcia, że jej ukochany był wcześniej mężem słynnej siatkarki. Z kolei on sam zapytany o nowy związek, odpowiedział:

Czy ja teraz mam żyć do końca życia jako były mąż błogosławionej? Trzeba się odciąć i iść do przodu. Lilka też potrzebuje kogoś, kto by wprowadził ją w żywioł kobiecości – wyznał w „Gali” Olszewski.

14-letnia córeczka Agaty i Jacka pokochała Agnieszkę jak własną mamę, podobno nawet mówi do niej „mamo”. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bowiem partnerka Olszewskiego całkowicie poświęca się wychowywaniu dziewczynki, stara się aby ich relacje były poprawne. Agnieszka sama ma dzieci, a nawet jest już babcią.

 Jackowi i Agnieszce życzymy szczęścia.

Wdowiec po Agacie Mróz o nowym związku: „Czy ja teraz mam żyć do końca życia jako były mąż błogosławionej?”

Mąż Agaty Mróz opowiedział o nowej partnerce! Jest piękna! Pracuje jako stylistka [DUŻO ZDJĘĆ]


Kim jest Agnieszka Frąckowiak?

Kim jest Agnieszka Frąckowiak?

Agnieszka Frąckowiak, partnerka Jacka Olszewskiego

Agnieszka Frąckowiak, partnerka Jacka Olszewskiego

Zdjęcia Agnieszki Frąckowiak

Zdjęcia Agnieszki Frąckowiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×