Matka Seleny Gomez trafiła do szpitala przez Justina Biebiera!

Justin Bieber i Selena Gomez z matką

Justin Bieber i Selena Gomez z matką

Matka Seleny Gomez w szpitalu przez Justina Biebera

Co za przykre wieści! Serwis TMZ poinformował, że matka Seleny Gomez trafiła do szpitala po wielkiej awanturze jaka wywiązała się między nią a córką, w dniu kiedy piosenkarka zeszła się z Justinem Bieberem!

Justin nigdy nie był idealnym chłopakiem, ale Selena postanowiła puścić w niepamięć jego wybryki –  zdrady, ekscesy po alkoholu i narkotykach czy wielokrotne bójki. Para wróciła do siebie zaraz po tym jak Selena rozstała się z raperem The Weekndem. Rodzina Seleny była od zawsze przeciwna związkowi artystki z niegrzecznym piosenkarzem i mimo że ich uczucie wybuchło ze zdwojoną siłą, a oni sami twierdzą, że chcą być ze sobą na zawsze, Święto Dziękczynienia zakochani musieli spędzić rozdzieleni:

(…) Oboje stwierdzili, że spędzą święta (Dziękczynienia) ze swoimi rodzinami, Justin w Kanadzie, a Selena w Teksasie. Bardzo dobrze im ze sobą, ale doszli do wniosku, że w tym wyjątkowym dniu lepiej pojechać do swoich rodzinSelena czuła, że za wcześnie na to, aby Justin znowu przyjechał do jej rodzinnego domu i stanął twarzą w twarz z jej mamą. Jej rodzinie wciąż trudno pogodzić się z nową sytuacją. (…) Justin mówi, że ma nadzieje na wspólne spędzanie Świąt Bożego narodzenia z krewnymi Seleny, ale zdaje sobie sprawę, że trochę to jeszcze potrwa, zanim się do niego przekonają. Twierdzi, że bardzo się zmienił przez te parę lat i stał się dobrym facetem, który sprawi, że jego ukochana będzie szczęśliwa – podawał serwis E!News.

Jak się jednak właśnie okazało – sytuacja jest na tyle nerwowa i napięta, że matka Seleny, Mandy Teefay,  po karczemnej awanturze z córką o Justina, wylądowała w szpitalu.

Zdenerwowaną kobietę skierowano na badania i po kilku godzinach została zwolniona do domu. Podobno na razie „dała Selenie nieco przestrzeni”, żeby córka zastanowiła się nad swoim związkiem… Posłucha?

Selena Gomez od początku wiedziała, że jej związek z The Weekndem nie wypali? W głowie miała tylko Justina Biebera!

Wciąż w to nie wierzymy. Selena Gomez popłakała się na wielkiej scenie i wyznała całą prawdę o swojej chorobie [WIDEO]

Selena Gomez bez stanika poszła na zakupy. Widać WSZYSTKO! Kim Kardashian zdetronizowana!


Mandy Teefey, matka Seleny Gomez

Mandy Teefey, matka Seleny Gomez

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×