Tragedia aktora „Barw Szczęścia”. Tuż przed Wigilią zmarła jego mama. Pożegnał ją wzruszającym wpisem: „Wierzę, że jest w lepszym świecie”

Rafał Szałajko

Rafał Szałajko

Aktor doskonale znany fanom z serialu Barwy Szczęścia tuż przed świętami stracił matkę. O jej śmierci poinformował w social mediach. Internauci spieszą z kondolencjami. 

Barwy Szczęścia to serial, który od lat podbija serca widzów. Telenowela stała się już równie popularna jak M jak Miłość. Opowiada ona losy jednego z warszawskich osiedli i kilku mieszkających tam rodzin. Aktorzy, którzy pojawiają się w tym formacie, zyskali ogromną popularność. Fani na ekranach mogli zobaczyć między innymi: Jacka Rozenka, Katarzynę Zielińską, czy Kasię Glinkę. O popularności Barw Szczęścia świadczy nie tylko niesłabnąca oglądalność, ale także Telekamery, którymi fani już kilka razy nagrodzili swój ulubiony serial.

W ostatnim czasie widzowie musieli zmierzyć się z ogromną stratą. Z obsady zniknęło dwóch znanych aktorów. Najpierw poinformowano o śmierci Jana Pęczka, który wcielał się w postać Zenka Grzelaka. Kilka miesięcy później walkę z nowotworem przegrał Krzysztof Kiersznowski, który od samego początku grał serialowego ojca Kasi Glinki, czyli Stefana Górkę. Osobistą tragedię tuż przed świętami przeżył też jeden z aktorów serialu.

Rafał Szałajko stracił matkę tuż przed świętami

Rafał Szałajko to aktor, który wiele lat temu zaczynał karierę na deskach teatru. Z biegiem czasu zaczął pojawiać się również przed kamerami. Wystąpił w tak popularnych serialach jak: Pierwsza Miłość, Przyjaciółki, Leśniczówka, czy Barwy Szczęścia. Mężczyzna tuż przed świętami przeżył wielką tragedię. 22 grudnia zmarła jego ukochana mama. Czuwał przy niej do ostatnich chwil życia. Wcześniej aktor pochował już ojca, siostrę i brata. O śmierci matki napisał w social mediach.

Odeszła dzisiaj 8:02, moja MAMA,
Teresa Szałajko z domu Hruby… 83 lata na tym swiecie, była ostatnią z mojej pierwszej rodziny, pochowałem Ojca, Brata i Siostrę…
Wierzę, że jest w lepszym świecie. Tu było ciężko ( wojna, urodzona 1939 ), sierota, mój dziadek Wilhelm umarł w czasie okupacji niemieckiej, potem stalinowski nakaz pracy… opuściła jako bardzo młoda dziewczyna swój ukochany Nowy Sącz. Jej ostatnie słowa.. widzę swoje miasto i dom. Przeżyła śmierć swoich dzieci – dla Matki tutaj to okropny ból i byłem świadkiem tej rozpaczy.

Rafał w bardzo wzruszających słowach postanowił pożegnać swoją mamę w sieci. Podzielił się pięknymi wspomnieniami z dzieciństwa, podziękował jej także za wszystkie wspólne lata.

Dla mnie była zawsze. Stała, wspierała. Nie ma nic cenniejszego niż to, że jest Człowiek, na którego bezwarunkowo zawsze możesz liczyć. Przekazała mi wiarę w Boga i miłość do Ojczyzny – co w najtrudniejszych chwilach mojego życia okazało się najważniejsze. I ulepiła mi bałwanka w najsmutniejszym dniu mojego dziecięcego, życia.
Dziękuję Mamo. Te dni, kiedy mogłem być świadkiem jej odchodzenia, to najlepsze rekolekcje. Kochani jesteśmy tutaj na chwilę i miłość jest najważniejsza. Nic na końcu drogi tutaj nie będzie ważne. Banalne, ale tak cholernie prawdziwe. Teresa prosi Was o westchnienie do Boga,
Niech spoczywa w spokoju. Czuwaj Wiara!

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji, a także słów wsparcie od aktorów i innych przyjaciół z show-biznesu. W tym trudnym czasie liczne kondolencje złożyli aktorowi także fani.


Rafał Szałajko o śmierci matki

Rafał Szałajko o śmierci matki

Rafał Szałajko - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Rafał Szałajko - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Milena Suszyńska, Rafał SzałajkoMarta Bryła – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Milena Suszyńska, Rafał SzałajkoMarta Bryła – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Komentarze

  • Anna pisze:

    Bardzo lubię tego aktora. Jego kariera rozwija się pięknie. Jego bohaterowie zawsze są widoczni, bo On nadaje im ciekawego charakteru, wyrazistości. Bardzo współczuję p. Rafałowi, bo naprawdę doświadczył wiele, żegnając tylu najbliższych. To jest trudne… Życzę Panu już tylko szczęścia i spokoju…!

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko swoje przeżyła tak to miało wyglądac aha ale to jakaś lipa szmira i sh..t ha ha mamus brak słów ale to wyźsza szkoła sh..tu tak wymysliłi inteligenty aaa ale jeb..e gó..nem ha ha tatus weź lepiej polej ha ha wreszcie mądrze godosz a hajs gdzie ni ma a to taka bajka jakie czasy taka bajka byle kaseta się znalazła i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×